De als 5e geplaatsten verloren van het Poolse Koppel Kamila Augustyn/Agnieszka Wojtkowska met 17-21 19-21. De superstunt waarover Lotte Jonathans dagdroomde bleef uit.
Geen kwartfinale voor De Ruiter/Barning
Jorrit de Ruiter en Samantha Barning hebben hun 3e ronde-wedstrijd op de EK verloren van de als 3e geplaatste Alexandr Nikolaenko/Valeri Sorokina met 16-21 18-21.
Reacties 13
Nee hoor Jeroen.
Er is geen enkel rendement behaald met de dubbels (0,0), geen van de 2 dubbels gaat naar de Spelen. En dat is een feit, een waarheid als een koe die zelfs van achteren in de kont gekeken kan worden.
Bij de 4 single spelers (die chronisch zijn tegengewerkt door BNL) is wel rendement behaald, van de 4 spelers gaat er een 1 naar de Spelen (kan je nagaan als de bond niet tegen had gewerkt, dan hadden er zeker 2 gegaan).
dus wat je zegt is dat het goed is dat het maar goed is dat er niet geinvesteerd
is in Dicky en eric en Judith want die halen de OS ook niet! Dit is wel
realiteit en zelfs een feit!
Dacht het niet Jeroen.
Ik roep al sinds 2010 (en met mij nog een aantal anderen waar onder Ron Daniëls) dat die dwangmatige focus op die 2 dubbels de verkeerde weg was. Jij zegt dat ik de koe in de kont kijk, ik zeg dat jij de realiteit niet wil zien ... tussen kijken en zien zit overigens een wereld van verschil.
Aha ... dus jij noemt Lotte een koe, dat is niet netjes!
wat jij doet is de koe in de kont kijken!
Dat zeg ik ook!
Ik zeg: Iris/Selena naar Rio 2016!
Hoezo? Paulien is hoe dan ook zwakker dan Lotte en zeer waarschijnlijk zwakker dan zo goed als alle dubbel-internationals van Nederland.
Zou wel eens willen weten hoeveel zinloos geld er in deze damesdubbel en de herendubbel de afgelopen 3 jaar onder de 'bezielende' leding van Martijn van Dooremalen is gepompt door BNL.
Het rendement is nul, je reinste kapitaal vernietiging.
In een van Lottes tweets stond dacht ik iets als 'een super EK zou ons nog kunnen redden'.
Het is geen super EK geworden maar een nederlaag van de nrs. 27 tegen de nrs. 126 van de ranglijst.
Einde oefening.
Paulien, ga lekker dubbelen met een ander en krijg weer plezier in het badmintonnen!
Jammer voor Paulien!
Jammer, maar goed geprobeerd, dames!
Reacties zijn afkomstig uit de periode dat badmintonline.nl Disqus gebruikte als reactiesysteem.