clubzoeker

30 uur badmintonnen voor het goede doel

30 uur badmintonnen voor het goede doel

Pepijn de Lange (BC Geldrop), Dirk Terpstra(BC Smashing), Roy Reijbroek (BC Smashing), Rik Steuten (BC Geldrop) en reserve speler Jelte Schlatmann (BC Geldrop) zetten zich op 30 juni en 1 juli in voor het goede doel KIKA.

SportSport

Jij het nieuws, wij een tikkie!

Hiervoor gaan ze 30 uur lang badmintonpartijen spelen. Om veel geld in te zamelen doen de heren een recordpoging voor het Guinness Book of Records. Op zaterdag 30 juni ging het feest om 09:45 van start in de sporthal Ussenstelt te Oss. Dit werd gedaan door de lokale turnvereniging. Deze hadden een routine gemaakt speciaal voor dit evenement met shuttles en rackets.

Om 10:00 stonden de spelers op de baan. In de aanloop naar het evenement zijn de spelers geadviseerd over hun voeding en drank door Anja van Geel van het NOC*NSF. Momenteel zijn de spelers ruim 24 uur onderweg. De spelers mogen per uur 5 minuten pauze nemen. Deze sparen zij echter op, zodat er langere pauzes genomen kunnen worden. Ze nemen na 3 uur 10 minuten pauze. Ze houden dus na 3 uur nog 5 minuten extra over. Hierdoor kunnen ze af en toe een langere pauze nemen zodat het medische team bestaande uit allemaal vrijwilligers. Zo is er een trauma arts, verpleegkundige en sportmasseurs. In het rusthonk van de spelers staan vier massagetafels zodat elke speler meteen geholpen kan worden.

Tijdens het evenement is er van alles te doen. Zo komt er om 11 uur nog een shuttlekanon en om 13 uur een judovereniging die een demonstratie gaat geven. Kom dus allemaal naar Looveltlaan 54 te Oss. De spelers zullen uw komst waarderen want wat herrie in de zaal is wel prettig.

Bijscholingen voor badmintontrainers

Behoud je certificering en leer de nieuwste trainingsmethoden! Het begint bij de VBO: Vereniging Badminton Oefenmeesters. Leer meer door op het logo te klikken!

Reacties
Team NL Badminton

badmintonline.nl op YouTube

We plaatsen regelmatig mooie badmintonrally's, knappe trickshots, volledige wedstrijden en meer. Volg ons door op het logo te klikken!

Recente artikelen
Tweede prijs voor Kirsten de Wit en Meerte Loos op Malta International

Tweede prijs voor Kirsten de Wit en Meerte Loos op Malta International

Kirsten de Wit en Meerte Loos hebben op de Malta International zilver gewonnen in het vrouwendubbel.

27 april 2025

Bondsvoorzitter Jan Helmond gekozen tot Council Member van BWF

Bondsvoorzitter Jan Helmond gekozen tot Council Member van BWF

Vandaag 26 april, tijdens de Annual General Meeting in Xiamen (China) is de voorzitter van Badminton Nederland Jan Helmond…

26 april 2025

Brons voor Debora Jille in vrouwendubbel op EK Badminton 2025

Brons voor Debora Jille in vrouwendubbel op EK Badminton 2025

Debora Jille heeft brons veroverd op de Europese Kampioenschappen Badminton 2025 in Horsens.

11 april 2025

Debora Jille naar halve finale vrouwendubbel EK Badminton 2025

Debora Jille naar halve finale vrouwendubbel EK Badminton 2025

Op de Europese Kampioenschappen badminton 2025 in Horsens heeft Debora Jille de halve finale bereikt in het vrouwendubbel.

10 april 2025

Vond je dit leuk om te lezen?

Dan hebben we jouw hulp nodig! We werken 365 dagen per jaar aan artikelen, foto's en video's over je favoriete sport én de Nederlandse topbadmintonners. Al vanaf €0,01 kun je badmintonline.nl steunen en het kost slechts een minuutje van je tijd. Dank je voor je hulp!