SportSport

Iris Tabeling: 'Winnaar Dutch Open!'

Iris Tabeling: 'Winnaar Dutch Open!'

Afgelopen week stond in het teken van de Yonex Dutch Open. Ik speelde hier dubbel met Selena en mix met Jelle.

clubzoeker

Maak kennis met Jordy Haase!

Het begon voor mij op de woensdagmiddag met de mix. Die moest ik spelen tegen de als tweede geplaatste Fransen. We wisten dat er kansen lagen, en we er dus meteen vol op moesten gaan. Echter pakte dit iets anders uit dan gepland.

We begonnen zeer goed en kwamen zeer snel overtuigend voor. Na 5 gamepoints konden we hem dan uiteindelijk toch maken en we wonnen de eerste game met 21-16. Echter eindigden we wel met veel fouten en wat minder goed spel. En dit bleef nog een beetje hangen in de tweede set. We konden niet meer de volledige druk zetten dat we in de eerste set wel konden doen. We bleven redelijk bij tot de 11, maar daarna konden zij uitlopen en dat konden wij niet meer goed maken waardoor er een beslissende derde game moest komen. Dit werd helaas een herhaling van de tweede set, we bleven in het begin goed bij, maar daarna een aantal fouten van ons en dat konden we niet meer goedmaken. Behoorlijk teleurgesteld na dit verlies, want we hebben ons niveau niet gehaald dat we kunnen halen en dat is balen!

Lees de rest van het verhaal op de website van Iris Tabeling.

QR-code voor dit artikel

QR-code

Deel dit artikel

  • linkedin
  • facebook
  • twitter
  • whatsapp

Handige informatie over badminton

In deze kennisbank over badminton vind je uitleg over badmintontermen, leggen we spelregels uit en beantwoorden we badmintonvragen.

Reacties
StudentenlevenStudentenleven

badmintonline.nl op YouTube

We plaatsen regelmatig mooie badmintonrally's, knappe trickshots, volledige wedstrijden en meer. Volg ons door op het logo te klikken!

Recente artikelen
Voeg ook jouw badmintonclub toe aan onze clubzoeker!

Voeg ook jouw badmintonclub toe aan onze clubzoeker!

Op badmintonline.nl bieden we alle badmintonclubs in Nederland een clubprofiel aan, ook badmintonverenigingen die lid zijn van…

21 maart 2023

Kwartfinale All England 2023 eindstation voor topbadmintonners Robin Tabeling en Selena Piek

Kwartfinale All England 2023 eindstation voor topbadmintonners Robin Tabeling en Selena Piek

Deze week nam een kleine selectie Nederlanders deel aan de Yonex All England Open 2023 in Birmingham, Engeland. Het is een BWF…

18 maart 2023

Lancering nieuwe landelijke jeugdcompetitie

Lancering nieuwe landelijke jeugdcompetitie

Badminton Nederland lanceert vanaf het seizoen 2023-2024 een nieuwe landelijke jeugdcompetitie. Met een nieuwe landelijke…

18 maart 2023

Meest gemaakte denkfouten van Nederlandse badmintonspelers

Meest gemaakte denkfouten van Nederlandse badmintonspelers

Zolang ik me kan herinneren willen Nederlandse spelers punten halen voor de ranglijsten. Om dat te kunnen doen moet je veel…

13 maart 2023

Vond je dit leuk om te lezen?

Dan hebben we jouw hulp nodig! We werken 365 dagen per jaar aan artikelen, foto's en video's over je favoriete sport én de Nederlandse topbadmintonners. Al vanaf €0,01 kun je badmintonline.nl steunen en het kost slechts een minuutje van je tijd. Dank je voor je hulp!