Nationaal Coach Congres

Op 14 december vindt het Nationaal Coach Congres 2012 plaats.

Dit jaar staat deze boeiende bijeenkomst in het teken van slim, effectief en creatief trainen & coachen. Hoe benut je iedere minuut van de training? Hoe maak je iedere minuut effectief? Hoe kun je ook met beperkte trainingstijd het maximale bereiken, op de korte en de lange termijn?

Tijdens het congres gaan praktijkdeskundigen hierop in en verklaren zij de verschillen tussen herhalen en differentiëren. Wanneer is het ene model het meest effectief en wanneer het andere? Welke factoren creëren nu juist voor jouw sporters succes?

Het programma, onder deskundige leiding van Tom van 't Hek, combineert inspirerende plenaire lezingen met praktische parallelsessies én de mogelijkheid tot het bijwonen van trainingen. De grondlegger van differential learning, prof.dr. Wolfgang Schöllhorn, heeft zijn medewerking reeds toegezegd!

Reserveer de datum alvast in uw agenda en schrijf u in! De komende weken wordt de website verder aangevuld met concrete invulling van de sessies en sprekers.

Het Nationaal Coach Congres is door Badminton Nederland erkend als een licentiewaardige bijscholing voor de licenties SL3B, SL4B en C.

WhatsApp X

Reacties

Om reacties te lezen en te plaatsen zijn cookies van Disqus nodig.

Disqus valt onder de media-categorie in de cookie-instellingen.

Meer over dit onderwerp

Badminton Congres: gast in uw eigen vereniging

Badminton Congres: gast in uw eigen vereniging

Congres voor coaches en trainers in Denemarken

Jos Esveld: Een beetje dankbaarheid van Dicky Palyama is wel op zijn plaats!

Jos Esveld: Een beetje dankbaarheid van Dicky Palyama is wel op zijn plaats!

Videosamenvatting van het eerste Badminton Congres