Kaartverkoop Carlton Eredivisie Playoffs in Barendrecht gaat als een tierelier

Kaartverkoop Carlton Eredivisie Playoffs in Barendrecht gaat als een tierelier

Op zaterdag 23 februari vindt bij TFS in Barendrecht de apotheose plaats van de play-offs in de Carlton Eredivisie. In de finale strijden BC Amersfoort en BC DKC uit Den Haag om de felbegeerde landstitel.

Er zijn al meer dan 600 kaarten verkocht voor de finale die nu al de badmintonheksenketel van het jaar genoemd wordt. Koop nu al jouw kaarten in de voorverkoop via tc@theflyingshuttle.nl. De kaarten in de voorverkoop kosten € 5,- en op de wedstrijddag aan de kassa is dat € 7,50.

Korte voorbeschouwing

In de eerdere confrontaties dit seizoen werd het eenmaal gelijk (4-4) en wist DKC, derde in de competitie, een keer (5-3) te winnen. Hierbij moet echter wel worden aangetekend dat Amersfoort, de nummer één van de reguliere competitie, niet op volle sterkte was.

Vorig jaar verloor Amersfoort nog in een zinderende finale van VELO uit Wateringen. Dit seizoen schakelde Amersfoort de titelverdediger uit in de halve finale van de play-offs. DKC was in de halve eindstrijd over twee wedstrijden te sterk voor Almere.

De finale begint zaterdag om 14.00 uur en wordt gehouden in sporthal Lagewei, Ploegwei 3 te Barendrecht. Rondom de finale van de play-offs wordt ook een aantal side events georganiseerd. Zo is er voorafgaand een clinic voor de jeugd van badmintonverenigingen rond Barendrecht en zijn er optredens van Jazz Dansgroepen.

YouTube video

Om deze video te tonen is toestemming voor media-cookies nodig.

WhatsApp X

Wat vind je van dit artikel?

Reacties 8

Julio

Mijn sympathie gaat uit naar DKC. Amersfoort heeft het hele jaar de regels (en een speelster) misbruikt. Zo gauw ze erachter waren dat ze de play-offs gingen halen hadden ze best hun tweede dame op 1 kunnen zetten. Voor haar ontwikkeling misschien ook niet zo slecht. Door bovendien de eerste dame wel steeds 2 punten te laten spelen blijft die misschien ook op de ranglijst wel voor haar staan. Dan is de 2e dame dus volgend jaar wéér 2e dame, en dan zou een aanbod van een andere club die haar als eerste dame wil misschien aantrekkelijk worden...

Dat laatste is allemaal gissen, maar op de één of andere manier lok je dit soort sentimenten uit als je een jaar lang het publiek in de maling neemt.

Rolf

Met Jelle Maas in een Russisch ziekenhuis zet ik mijn geld op DKC.

Orlando

Dagmar, je hebt gelijk. Is daar altijd een lawaai van jewelste. Met DKC in de finale gaat er nog een schepje bovenop, die hebben de meest trouwe maar ook meest gehorige supporters. Mag van mij zolang iedereen het naar zijn zin heeft.

Dagmar de Jonge

Ben je anders gewend bij de finale van de playoffs? Ik niet!

Dagmar de Jonge

Bij het NK was het nu voor het eerst iets drukker: aan één kant een volle tribune en een volle railing.

Menno

Gaat een pokke herrie worden daar, neem je oorwarmers of oordopjes mee :-)

Amersfoort-adept

Go Ammie !!!!

D-side Forever

WTF!!! Dit zou relatief gezien nog wel eens het best bezochte badmintonevent in Nederland kunnen worden, toch maar even snel een kaartje laten reserveren. Zal een heksenketel worden met de D-side van DKC daar in Barendrecht, heb er zin in! DKC Rocks !!!!

Reacties zijn afkomstig uit de periode dat badmintonline.nl Disqus gebruikte als reactiesysteem.

Meer over dit onderwerp

Bezoek de halve finales en finale play-off Nederlandse Badminton Eredivisie!

Bezoek de halve finales en finale play-off Nederlandse Badminton Eredivisie!

Voorbeschouwing finale Nederlandse Badminton Eredivisie op 23 maart in Maaspoort Den Bosch

Voorbeschouwing finale Nederlandse Badminton Eredivisie op 23 maart in Maaspoort Den Bosch

Finale Nederlandse Badminton Eredivisie op 23 maart in Maaspoort Den Bosch

Finale Nederlandse Badminton Eredivisie op 23 maart in Maaspoort Den Bosch

Alyssa Tirtosentono en Brian Wassink naar mixfinale in Hongarije

Alyssa Tirtosentono en Brian Wassink naar mixfinale in Hongarije