Om 13:00 uur wordt een vriendje/vriendinnetje toernooi georganiseerd, waarbij de jeugd wordt uitgenodigd om samen met een vriendje en/of vriendinnetje kennis te maken met het badminton spelletje. Vanaf 15:00 uur is er gelegenheid voor de volwassenen om een shuttle te slaan! Badminton rackets zijn beschikbaar, alleen zelf zaalschoenen meenemen. Er is ook gelegenheid om een training/clinic te volgen.
Jeugd en volwassenen die het badminton spelletje leuk vinden, kunnen gebruik maken van een speciale actie in de maand september. Voor jeugdleden geeft BCRS €50 en voor volwassenen ruim €40 korting op contributie en inschrijfgeld. Daarnaast krijgen nieuwe leden ook nog een club shirt en broekje. Verder geeft Badminton Nederland gedurende de week van het Badminton aan elk nieuwe lid twee vrijkaarten voor de Yonex Dutch Open 2013. Dit evenement vindt plaats van 8 t/m 13 oktober in het Topsportcentrum in Almere.
Voor studenten die niet altijd de mogelijkheid hebben om te sporten, heeft BCRS een speciale strippenkaart in het leven geroepen. Op deze manier kunnen studenten zes maal per seizoen op de vrijdagavond spelen. De kosten zijn € 30 per seizoen plus de kosten van de bond.