Uit het ingediende bid van BC'70 Veluwe bleek duidelijk dat zij, naast het organiseren zelf, het evenement gaan inzetten om de eigen vereniging beter op de kaart te zetten en om de badmintonsport lokaal en regionaal te promoten. Tevens zijn er goede plannen en ideeën om op diverse manieren bezoekers naar dit evenement te trekken. Het evenement zal plaats vinden in de Prins Willem-Alexander hal in Epe.
Meer over BC'70 Veluwe
BC'70 Veluwe is op 4 januari 1970 opgericht als BC'70 door een vriendenclub met de badmintonsport als gezamenlijke interesse. De doelstelling is vanaf de oprichting altijd geweest om competitie te spelen op een zo'n hoog mogelijk niveau. Van oudsher is de vereniging dus een 'wedstrijdvereniging' en ook nu nog steeds speelt BC'70 Veluwe in de diverse competities mee. BC'70 Veluwe is in het seizoen 2013/2014 vertegenwoordigd met maar liefst elf teams in de diverse competities.
Twee jaar geleden speelde team 1 nog 2e divisie. Nu speelt het eerste team 3e divisie. BC'70 Veluwe gaat er vanuit het oude niveau van 2e divisie in de nabije toekomst weer te kunnen halen.