Vier plekken in achtste finale voor Oranje in Schotland

De koppels Jacco Arends/Selena Piek, Jelle Maas/Jacco Arends, Eefje Muskens/Selena Piek en singlelaar Vincent de Vries hebben de achtste finales gehaald op de Scottish Open.

In het gemengddubbel wonnen Jacco Arends/Selena Piek overtuigend van het Zweedse duo Filip Myhren/Amanda Wallin met 21-6 en 21-7 om zich zo te plaatsen voor de achtste finale. Jelle Maas/Iris Tabeling verloren helaas in de eerste ronde van Christopher Coles/Alyssa Lim (Engeland) met 21-14, 18-21 en 17-21.

Vincent de Vries bereikte knap de laatste zestien in het mannenenkel door de partij tegen Jonathan Dolan (Ierland) met 21-14 en 21-17 te winnen. Erik Meijs verloor in de tweede ronde tegen de als eerste geplaatste Ville Lang (Finland) met 19-21 en 16-21.

Soraya de Visch Eijbergen speelde in het vrouwenenkel een goede partij tegen Kristina Gavnholt (Tsjechië), maar de Nederlandse verloor helaas met 16-21, 21-15, 16-21 van de als vijfde geplaatste Tsjechische.

In het mannendubbel wisten Maas/Arends de wedstrijd tegen Mattijs Dierickx/Freek Golinski (België) met tweemaal 21-17 in hun voordeel te beslissen.

Selena Piek/Eefje Muskens, onlangs de winnaressen op de Bitburger Open, boekte een eenvoudige zege op Ira Banerjee/Jessica Pugh (Engeland). In Glasgow werd het 21-12 en 21-9 voor de Oranje-vrouwen.

WhatsApp X

Reacties

Om reacties te lezen en te plaatsen zijn cookies van Disqus nodig.

Disqus valt onder de media-categorie in de cookie-instellingen.

Meer over dit onderwerp

Drie jaar Erik Meijs Foundation zit er bijna op

Drie jaar Erik Meijs Foundation zit er bijna op

Oranje-duo Robin Tabeling en Selena Piek zondag in finale van Yonex Dutch Open

Tabeling en Piek winnen Nederlands onderonsje op Yonex Dutch Open

Overtuigend begin Robin Tabeling en Selena Piek op hun laatste Yonex Dutch Open