Fransman en Hilbink naar halve finale Turkey International

Fransman en Hilbink naar halve finale Turkey International

Nick Fransman en Jordy Hilbink zijn er in Instanbul in geslaagd de halve finale van het mannenenkelspel te bereiken. Nick Fransman won met 21-23, 21-11 en 21-17 van de Oostenrijker Matthias Almer en Jordy Hilbink won met 21-17, 18-21 en 21-9 van Sylvain Ternon uit Frankrijk.

Mark Caljouw redde het in de kwartfinale niet tegen de eerst geplaatste Yuhan Tan uit België, hij verloor met 21-7 en 23-21. Nick gaat het nu in de halve finale opnemen tegen Yuhan Tan en aan de andere kant zal Jordy Hilbink een plaats in de finale proberen te bemachtigen tegen de Slovaak Iztok Utrosa [2].

Justin Teeuwen en Mark Caljouw verloren in de kwart finale met 21-13 en 21-19 hun mannendubbel tegen het Indonesische/Zwitserse gelegenheidsduo Titon Gustaman en Yohannes Hogianto.

WhatsApp X

Wat vind je van dit artikel?

Meer over dit onderwerp

Mark Caljouw: Pff, daar is dan de post die ik eigenlijk nog niet had willen maken...

Mark Caljouw: Pff, daar is dan de post die ik eigenlijk nog niet had willen maken...

Oranje-duo Robin Tabeling en Selena Piek zondag in finale van Yonex Dutch Open

Tabeling en Piek winnen Nederlands onderonsje op Yonex Dutch Open

Overtuigend begin Robin Tabeling en Selena Piek op hun laatste Yonex Dutch Open