Badminton Nederland ledenpas: wel even zelf printen

Geachte heer De Rooij, in de bijlage treft u uw nieuwe digitale ledenpas en een brief van Badminton Nederland aan.
Jij het nieuws, wij een tikkie!
Deze digitale pas treedt in werking op 1 januari 2014. Hiermee komt de oude ledenpas te vervallen.
De nieuwe pas is geldig tot en met 31 december 2014.
Vriendelijk verzoeken wij u om uw pas liefst in kleur af te drukken, zodat u hem kunt gebruiken bij activiteiten van Badminton Nederland als competities en toernooien.
Eventuele wijzigingen van gegevens die niet correct op de pas gedrukt zijn kunnen door uw vereniging aangepast worden. Verenigingen voeren lidgegevens in en muteren deze gegevens.
Met vriendelijke groet,
Badminton Nederland
Geert Jan Venekamp
directeur
Disclaimer
--------------------
De in deze e-mail verstuurde gegevens alsmede de eventuele bijlagen zijn vertrouwelijk en uitsluitend bestemd voor de geadresseerde(n). Indien dit bericht niet voor u bestemd is, is het strikt verboden de inhoud daarvan op enige wijze bekend te maken of te vermenigvuldigen. De informatie wordt zorgvuldig samengesteld. Badminton Nederland kan echter niet garanderen dat de informatie juist, volledig en op tijd overkomt via het internet. Badminton Nederland garandeert niet dat het bericht vrij is van virussen. Indien u dit bericht abusievelijk heeft ontvangen wordt u verzocht Badminton Nederland hiervan onmiddellijk in kennis te stellen en het bericht vervolgens te verwijderen. Badminton Nederland aanvaardt geen verantwoordelijkheid en onthoudt zich van alle rechten. (V13)
Op dit artikel berust auteursrecht: neem de tekst en afbeeldingen niet over zonder schriftelijke toestemming van badmintonline.nl. Een weblink of QR-code naar dit artikel plaatsen op de website of in het clubblad van je badmintonclub mag natuurlijk wel.
QR-code voor dit artikel
Joran Kweekel en Nadia Choukri nieuwe Nederlands Kampioen Badminton 2023
Joran Kweekel (mannenenkel) en Nadia Choukri (vrouwenenkel) hebben de enkelspeltitels veroverd op het NK Badminton 2023.
5 februari 2023
Nadia Choukri klopt first seed Jaymie Laurens op NK Badminton 2023
Nadia Choukri heeft verrassend de finale van het vrouwenenkel bereikt op het NK Badminton 2023. In de halve finale in…
5 februari 2023
Alida Chen en Amy Tan verrassen in vrouwenenkel op NK Badminton 2023
Op het NK Badminton 2023 hebben Alida Chen en Amy Tan voor een verrassing gezorgd in het vrouwenenkel. In Topsportcentrum Almere…
4 februari 2023
Titelfavorieten naar kwartfinales NK Badminton 2023
Op het NK Badminton 2023 in Topsportcentrum Almere hebben de titelfavorieten geen fout gemaakt in de eerste ronde.
4 februari 2023
Meer artikelen over bnl
- Barbara Mura blikt terug op 2022: het jaar van elkaar weer ontmoeten - Badminton Nederland
- Officiële mededeling: contributietarieven 2023 Badminton Nederland - Badminton Nederland
- Badminton Nederland verliest 30% ledenbestand in tien jaar - Christ de Rooij
- Badminton Nederland zoekt de nieuwe Martijn van Tongeren om een data driven organisatie te worden! - Badminton Nederland
- Wanneer passie een handicap wordt - Ron Daniëls