Meer dan 80 kinderen trainen en spelen wekelijks twee keer in 5 verschillende groepen op basis van leeftijd en niveau. Deze trainingen zijn van 18.00 - 19.30 uur in de sporthal In de Biessen in Hoensbroek. Onder leiding van vakkundige jeugdtrainers leren kinderen de fascinerende badmintonsport kennen en zij kunnen hun vaardigheden continu verbeteren.
BC Victoria heeft de maand mei uitgeroepen tot actiemaand om kennis te maken met de badmintonsport! Er worden twee promotiedagen en twee weken gratis badmintonnen aangeboden!
Promotiedag bij de SportXperience van Join the Move
Zaterdag 24 mei 2014 van 12.00 - 17.00 uur
Locatie: Corneliusplein in Heerlerheide
Naast de nodige informatie over BC Victoria en de badmintonsport, kunnen de kinderen via een Straatbadminton Circuit onder begeleiding van trainers en badmintontoppers spelenderwijs kennis maken met badminton.
Iedereen is van harte welkom! (Rackets en shuttles worden beschikbaar gesteld, sportkleding is niet vereist.)
Open Kids Day bij BC Victoria: maak kennis met de badmintonsport!
Zaterdag 31 mei 2014 van 11.00 - 14.00 uur
Locatie: sporthal In de Biessen in Hoensbroek
Samen met de kinderen van BC Victoria kan iedereen vanaf 8 jaar kennis maken met de badmintonsport. Iedereen is welkom van 11.00 - 14.00 uur! Rackets en shuttles worden beschikbaar gesteld. Voor sportkleding moet je zelf zorgen. Wij hopen vele sportieve kinderen op de bijzondere Open Dag welkom te heten! Voor begeleidende ouders staat koffie/thee en Limburgse vlaai klaar. DUS: kom kijken, doe mee en wie weet is badminton wel jouw nieuwe sportieve uitdaging voor de toekomst!