De ontmoeting met de delegatie, bestaande uit Clemens Wortel, voorzitter, Ton Wijers, vice-voorzitter, Ton van Happen, toernooi directeur Yonex Dutch Open en Remco Wortel, contactpersoon tussen Nederland en tal van Chinese bedrijven, had vooral ten doel om met de ambassadeur en zijn First Secretary Mr. Yang Xiaolong te overleggen op welke wijze de ambassade Badminton Nederland zou kunnen ondersteunen bij het uitnodigen van een sterke Chinese afvaardiging voor de eerstkomende Yonex Dutch Open in oktober 2014.
Verder is gesproken over de wijze waarop de gemeente Wuhan, de woonplaats van Yao Jie, naar 's-Hertogenbosch zou kunnen komen, zowel met een badmintonteam als met een handelsdelegatie. En dat alles met het oogmerk om een langdurige zakelijke en sportieve relatie te ontwikkelen met badminton als verbindend element.
Reacties 8
Chen Xu: klinkt als Xu Chen. Aahh, what's in a (Chinese) name? ;)
Beste Clemens Wortel, zijn er ook al gesprekken met de ambassade van Indonesië? Het schijnt dat ze in Indonesië ook een aardig potje badminton spelen en dat wij daar een verleden hebben (zie het groot aantal succesvolle Nederlandse spelers in de loop van de jaren met Indische of Molukse roots). Ook het personeel van de ambassade van Indonesië speelt regelmatig een potje badminton.
Dag Roland,dank voor je vriendelijke woorden,tzt hoop ik graag een beroep te doen op jouw ervaring als de komst van een Chinees team concreet wordt,nogmaals,dank,groet,
Das mooi, hopen dat het wat op zal leveren.
:-) we heffen alle academies op, sturen alle talentcoaches naar huis en zetten onze talentjes op transport naar de badmintonschool van Yao Jie in Wuhan.
Herr Vorragend is benieuwd naar de mening van de chinese ambassadeur aangaande het clusteren.
Een zeer goed initiatief wat een zeer positieve impact kan hebben voor het badminton in Nederland. Het onderhouden van goede relaties met de absolute wereldtop kan uitwisselingen voor de jeugd; sponsoring door Li-Ning; deelname van Chinezen op Nederlandse toernooien etc etc.tot gevolg hebben.
Laat de ambassade meedoen met de Nederlandse competitie om maar wat te noemen.
Krijg je zoiets als: Wat doe jij dit weekend?
Ik?
Ik speel uit op de Chinese ambassade.
Een zeer goed initiatief wat veel aandacht verdient.
Ga zo door!!!
Kijk, dat is een goeie actie! Zo zien we er graag meer.
Reacties zijn afkomstig uit de periode dat badmintonline.nl Disqus gebruikte als reactiesysteem.