Vrijwilligers in het zonnetje gezet

Vrijwilligers in het zonnetje gezet

De Week van het Badminton is ook het moment om de vrijwilligers die de badmintonsport organiseren te bedanken.

Met de actie Vrijwilliger in het zonnetje gaan de ambassadeur Lotte Jonathans en de leden van het bondsbestuur deze week het land in om vrijwilligers persoonlijk in het zonnetje te zetten en te bedanken voor hun vrijwilligerswerk. Gisteren waren Clemens, Ton en Karin hiervoor in Harderwijk, Hoogwoud en Lopik.

Myrjam Sinkeldam

Bij BC Harderwijk is Myriam al 15 jaar de steun en toeverlaat voor de jeugd. Zij is altijd aanwezig bij de jeugdtrainingen (op woensdag), regelt alles voor de competitie van de jeugd (= ccp jeugd) en is ook elke zaterdag bij alle competitiewedstrijden van de jeugd aanwezig. Daarnaast is zij bestuurslid (vice-voorzitter) van onze vereniging, voorzitter van de jeugdcommissie en lid van onze toernooicommissie. Daarnaast kan voor bijna elke andere activiteit een beroep op haar worden gedaan. Kortom: zij is een actieve vrijwilliger die veel voor BC Harderwijk betekent.

Gertruud Schaper

Van 1995 tot 2006 is Gertruud penningmeester geweest en zij is al zo'n 15 jaar de jeugdcoördinator binnen het bestuur. Ze geeft ook twee keer in de week training aan de jeugdleden en steekt daar veel tijd en enthousiasme in. Daarnaast regelt ze regelt ook nog de competitieteams (Opstap en bonds- competitie) waarbij ze meestal meegaat voor de begeleiding. Gertruud is erg belangrijk voor onze hele jeugdafdeling van badmintonvereniging Rackmindo!

Sjaak de Bruin

Al vanaf de oprichting in 1977 is Sjaak actief in het bestuur van BV De Zender en andere draagt hij vrijwillig bij aan andere activiteiten. Zijn belangrijkste drijfveer is om voor de leden de contributie zo laag mogelijk te houden door sponsoren te zoeken en geld voor de vereniging te genereren door extra activiteiten als toernooien te organiseren. Het is een van de meest trouwe leden vanaf het eerste uur en over de vele jaren heen. Zijn contacten met de sponsors zijn een prachtige extra financiële bron die de vereniging hard nodig heeft.

Aanvraag door vereniging

Na hun aanmelding voor de Week van het Badminton hebben BC Harderwijk, BV Rackmindo en BV De Zender en nog enkele verenigingen apart een aanvraag gedaan bij Badminton Nederland om hun vrijwilliger in het zonnetje te laten zetten. Tot 15 augustus konden alle verenigingen een vrijwilliger voordragen om persoonlijk te laten bedanken voor Lotte of een van de bestuursleden. Eind augustus is de aanvraag aan de verenigingen bevestigd zodat deze de verrassing voor konden gaan bereiden. De afgelopen dagen is gebleken dat het ook echt altijd een verrassing is en dat de betrokken vrijwilliger op een bijzondere wijze de waardering krijgt die het verdiend.

WhatsApp X

Reacties

Om reacties te lezen en te plaatsen zijn cookies van Disqus nodig.

Disqus valt onder de media-categorie in de cookie-instellingen.

Meer over dit onderwerp

Debora Jille en Alyssa Tirtosentono bezorgen Duinwijck 29ste landstitel

Debora Jille en Alyssa Tirtosentono bezorgen Duinwijck 29ste landstitel

Badminton Nederland stelt Kim Nielsen aan als projectcoach

Badminton Nederland stelt Kim Nielsen aan als projectcoach

De voorzitter en het missietraject van Badminton Nederland

De voorzitter en het missietraject van Badminton Nederland

Nationale selectie Badminton Nederland verhuist naar Westervoort

Nationale selectie Badminton Nederland verhuist naar Westervoort

Meer weten over badminton?

Badminton Nederland

allerlei

Wat is Badminton Nederland?