Selena Piek: "We speelden in het begin een te hard en strak spel. Daar zijn de Engelsen goed in. Toen we meer gingen plaatsen en de shuttle goed plaatsen, konden we gaten maken om aan te vallen. Eigenlijk ging het daarna simpel."
De Engelse Heather leek vooral met de service nerveus. Piek: "We weten dat ze problemen met de service heeft. Het gevaar is dan dat we te gretig in haar service duiken en fouten maken. Als onze defence goed zit, dan komt het goed. Dit spel kunnen we ook mooi in de halve finale tegen de Indonesische speelsters gebruiken."
Verrassende halve finale mannendubbelspel Ruud Bosch/Tzu Chieh TIEN
Ruud Bosch speelde een prima wedstrijd door met zijn partner uit Taipei, de Duitsers Raphael Beck/Andreaz Heinz te verslaan in 'straight sets'. De Duitsers hadden eerder dit toernooi Jacco Arends/Jelle Maas uit het toernooi geslagen. Anders hadden de Nederlanders tegen elkaar uitgekomen.