Eerste team VELO genomineerd als Sportteam van het Jaar

Team 1 heeft het afgelopen jaar toch heel veel bijzondere sportprestaties geleverd. De acht teamleden wisten in februari landskampioen te worden door hun sportvrienden van BC Almere in Den Bosch met 5-1 te verslaan. Acht partijen was zelfs niet noodzakelijk.
Winnaar te worden in de Carlton Eredivisie is op zich al een geweldige prestatie, maar dit was de tiende keer op rij en kijk nu op het shirt, de eerste ster is verdiend.
In juni wist het team van Van Zundert / VELO tijdens de Europese clubkampioenschappen in Amiens de kwartfinale te bereiken,waarin met 4-3 werd verloren na ruim vier uur spelen van de sterke TJ Sokol Vesely jehnice uit Tsjechië met een aantal wereld toppers in hun geledingen.
In augustus van dit jaar was echter opnieuw tijd voor het succes. Tijdens de opening van het nieuwe badmintonseizoen wist Van Zundert / VELO de Super Cup te veroveren op BC Amersfoort, de bekerwinnaar van het vorig seizoen. Het was in het badminton de eerste keer dat om de Super Cup werd gespeeld.
En dan nu de nominatie door de gemeente Westland om sportploeg van het jaar te worden. Deze prijzen worden op donderdag 18 december tijdens het Westlands Sportgala uitgereikt.
Aanstaand weekend vanaf vrijdag 19.00 uur tot maandag 19.00 uur is te zien hoe onze Westlandse Omroep Stichting de genomineerden verraste met hun nominatie.
QR-code voor dit artikel
Tweede prijs voor Kirsten de Wit en Meerte Loos op Malta International
Kirsten de Wit en Meerte Loos hebben op de Malta International zilver gewonnen in het vrouwendubbel.
27 april 2025
Bondsvoorzitter Jan Helmond gekozen tot Council Member van BWF
Vandaag 26 april, tijdens de Annual General Meeting in Xiamen (China) is de voorzitter van Badminton Nederland Jan Helmond…
26 april 2025
Brons voor Debora Jille in vrouwendubbel op EK Badminton 2025
Debora Jille heeft brons veroverd op de Europese Kampioenschappen Badminton 2025 in Horsens.
11 april 2025
Debora Jille naar halve finale vrouwendubbel EK Badminton 2025
Op de Europese Kampioenschappen badminton 2025 in Horsens heeft Debora Jille de halve finale bereikt in het vrouwendubbel.
10 april 2025
Meer artikelen over wateringen
- VELO degradeert uit Nederlandse Badminton Eredivisie, BCH uit Den Bosch promoveert - Badminton Nederland
- Dutch International 2025 afgelast - Badminton Nederland
- DKC scoort in Wateringen - BC DKC
- Eerste winst van seizoen 2024-2025 voor Smashing in de Nederlandse Badminton Eredivisie! - BC Smashing
- Roosterse pakt twee punten tegen VELO - Roosterse BC