Twee halve finales voor Selena Piek op Yonex Dutch Open

Twee halve finales voor Selena Piek op Yonex Dutch Open

Het Nederlandse badminton is zaterdag in twee halve finales vertegenwoordigd op de Yonex Dutch Open 2015 in Almere. Selena Piek bereikte samen met Jacco Arends de laatste vier in het gemengddubbel en met Eefje Muskens in het vrouwendubbel.

SportSport

Jij het nieuws, wij een tikkie!

De titelverdedigsters Muskens en Piek namen het in de kwartfinale op tegen het Engelse duo Sophie Brown/Kate Robertshaw. De nummers negen van de wereld hadden weinig moeite met de Engelsen, want de winst was met 21-11 en 21-12 overtuigend voor Muskens/Piek. In de halve finale spelen de Oranje-vrouwen tegen het Duitse duo Carla Nelte/Johanna Goliszewski.

Piek kende in de kwartfinale gemengddubbel met Arends een moeizame start. De Nederlanders verloren de eerste game met 21-19 van Toby Ng/Alex Bruce uit Canada. Daarna stelde het Oranje-duo echter orde op zaken door de partij vervolgens met 21-14 en 21-18 naar zich toe te trekken. Zaterdag wacht een confrontatie met de nummers vijf van de plaatsingslijst, Sudket Prapakamol en Saralee Thoungthongkam uit Thailand.

Bijscholingen voor badmintontrainers

Behoud je certificering en leer de nieuwste trainingsmethoden! Het begint bij de VBO: Vereniging Badminton Oefenmeesters. Leer meer door op het logo te klikken!

Reacties

badmintonline.nl op YouTube

We plaatsen regelmatig mooie badmintonrally's, knappe trickshots, volledige wedstrijden en meer. Volg ons door op het logo te klikken!

Recente artikelen
Tweede prijs voor Kirsten de Wit en Meerte Loos op Malta International

Tweede prijs voor Kirsten de Wit en Meerte Loos op Malta International

Kirsten de Wit en Meerte Loos hebben op de Malta International zilver gewonnen in het vrouwendubbel.

27 april 2025

Bondsvoorzitter Jan Helmond gekozen tot Council Member van BWF

Bondsvoorzitter Jan Helmond gekozen tot Council Member van BWF

Vandaag 26 april, tijdens de Annual General Meeting in Xiamen (China) is de voorzitter van Badminton Nederland Jan Helmond…

26 april 2025

Brons voor Debora Jille in vrouwendubbel op EK Badminton 2025

Brons voor Debora Jille in vrouwendubbel op EK Badminton 2025

Debora Jille heeft brons veroverd op de Europese Kampioenschappen Badminton 2025 in Horsens.

11 april 2025

Debora Jille naar halve finale vrouwendubbel EK Badminton 2025

Debora Jille naar halve finale vrouwendubbel EK Badminton 2025

Op de Europese Kampioenschappen badminton 2025 in Horsens heeft Debora Jille de halve finale bereikt in het vrouwendubbel.

10 april 2025

Vond je dit leuk om te lezen?

Dan hebben we jouw hulp nodig! We werken 365 dagen per jaar aan artikelen, foto's en video's over je favoriete sport én de Nederlandse topbadmintonners. Al vanaf €0,01 kun je badmintonline.nl steunen en het kost slechts een minuutje van je tijd. Dank je voor je hulp!