Soraya de Visch Eijbergen trekt zich terug uit Yonex Dutch Open 2016

Vandaag is het nieuwe M&Q Report van de Yonex Dutch Open gepubliceerd en we zien dat de nummer 2 van Nederland, De Visch Eijbergen (WR94), zich teruggetrokken heeft uit het damesenkeltoernooi. NK-finaliste en nationale selectie genote Gayle Mahulette (WR139) staat mede hierdoor in het hoofdtoernooi.
Jij het nieuws, wij een tikkie!
Eerder, op 16 september, trokken Lianne Tan (België, WR69) en Kirsty Gilmour (Schotland, WR16) zich al terug uit het toernooi. Op Europees niveau een aderlating voor het Grand Prix toernooi dat plaatsvindt van 11 t/m 16 oktober in Topsportcentrum Almere.
Donderdag 22 september a.s. wordt de nieuwe wereldranglijst gepubliceerd. Het is, kort na onder meer de kwartfinale van Gayle Mahulette bij de Belgian International in Leuven, interessant hoe de kaarten geschud zijn voor de spelers van de nationale selectie.
Nederlandse badmintonliefhebbers die De Visch Eijbergen in actie willen zien op internationaal niveau zullen daartoe wellicht wat airmiles moeten besteden en geduld uitoefenen.
Op dit artikel berust auteursrecht: neem de tekst en afbeeldingen niet over zonder schriftelijke toestemming van badmintonline.nl. Een weblink of QR-code naar dit artikel plaatsen op de website of in het clubblad van je badmintonclub mag natuurlijk wel.
QR-code voor dit artikel
Tweede prijs voor Kirsten de Wit en Meerte Loos op Malta International
Kirsten de Wit en Meerte Loos hebben op de Malta International zilver gewonnen in het vrouwendubbel.
27 april 2025
Bondsvoorzitter Jan Helmond gekozen tot Council Member van BWF
Vandaag 26 april, tijdens de Annual General Meeting in Xiamen (China) is de voorzitter van Badminton Nederland Jan Helmond…
26 april 2025
Brons voor Debora Jille in vrouwendubbel op EK Badminton 2025
Debora Jille heeft brons veroverd op de Europese Kampioenschappen Badminton 2025 in Horsens.
11 april 2025
Debora Jille naar halve finale vrouwendubbel EK Badminton 2025
Op de Europese Kampioenschappen badminton 2025 in Horsens heeft Debora Jille de halve finale bereikt in het vrouwendubbel.
10 april 2025
Meer artikelen over sorayadve
- Wat is het favoriete geurtje van badmintonner Soraya de Visch Eijbergen? - Peter Beckker (BECA 2000)
- Topbadmintonner Soraya de Visch Eijbergen verrast door Oost-Europese Maria Ulitina - Christ de Rooij
- Badmintonemigrante Soraya de Visch Eijbergen achtste geplaatst in Czestochowa - Christ de Rooij
- Badmintonemigrante Soraya de Visch Eijbergen actief in Barcelona - Christ de Rooij
- Soraya de Visch Eijbergen en Iris Tabeling in kwartfinales Swedish Open 2019 - Badminton Nederland