NOC*NSF verhoogt topsportbijdrage aan Badminton Nederland naar 230.000 euro

NOC*NSF heeft vandaag bekend gemaakt dat het topbadmintonprogramma van Badminton Nederland financieel ondersteund wordt.

NOC*NSF geeft aan dat zij het Masterplan topbadminton kansrijk zien richting 2020 en verder en dat met de toewijzing graag wil ondersteunen.

Badminton Nederland is erg blij en tevreden met het goede nieuws dat NOC*NSF het topbadmintonprogramma ondersteunt en gaat nu verder hiermee aan de slag.

Technisch directeur Claus Poulsen is trots op en verheugd over de bijdrage van NOC*NSF: "Dit is een teamprestatie. Zonder de inzet van iedereen binnen Badminton Nederland was dit niet gelukt. Dit is de start van een nieuw begin en biedt ons de mogelijkheid om alle plannen uit Masterplan topbadminton ook waar te gaan maken. We willen NOC*NSF bedanken voor het vertrouwen dat zij in ons hebben en voor de mogelijkheid die zij geven om onze ambities waar te maken."

WhatsApp X

Wat vind je van dit artikel?

Reacties 2

Clemens Wortel

Dag Henk, dank, ja, zo zie je maar......! En ja, er blijven altijd.... Groet, Clemens

Henk Mostert

Geweldig nieuws. Na terug gezet te zijn naar 0 is dit heel positief en geeft aan dat BN ofwel de sport op de weg omhoog is.

Reacties zijn afkomstig uit de periode dat badmintonline.nl Disqus gebruikte als reactiesysteem.

Meer over dit onderwerp

Debora Jille en Brian Wassink verliezen kwartfinale gemengd dubbel op EK Badminton in Spanje

Debora Jille en Brian Wassink verliezen kwartfinale gemengd dubbel op EK Badminton in Spanje

Mixduo Debora Jille / Brian Wassink naar kwartfinale EK Badminton 2026 in Huelva

Mixduo Debora Jille / Brian Wassink naar kwartfinale EK Badminton 2026 in Huelva

Debora Jille en Alyssa Tirtosentono bezorgen Duinwijck 29ste landstitel

Debora Jille en Alyssa Tirtosentono bezorgen Duinwijck 29ste landstitel

Badminton Nederland stelt Kim Nielsen aan als projectcoach

Badminton Nederland stelt Kim Nielsen aan als projectcoach

Meer weten over badminton?

Badminton Nederland

allerlei

Wat is Badminton Nederland?