Op zaterdagavond was sporthal Zuidhaghe de thuishaven van DKC. Het eerste team had speciaal voor deze wedstrijd een keer extra getraind in deze sporthal. En dat heeft zijn vruchten afgeworpen. Alleen de damesenkelpartij van Marlies Baan en de damesdubbelpartij van Alyssa Tirtosentono en Marlies Baan gingen verloren.
Joran Kweekel en Thomas Wijers speelden een spannende driesetter (26-24 ,17-21 en 22-20) tegen Jim Middelburg en Alex Vlaar, die tot nu toe nog maar een dubbel hadden verloren.
Ook opvallend waren de gemengddubbelpartijen van Michiel Kruijt en Veerle Wijers. Zaterdag maakte ze een einde aan de lange reeks overwinningen van Jim Middelburg en Myke Halkema. Het Haagse koppel had hiervoor maar twee sets nodig: 21-16 en 21-19. Zondag verloren ze voor de derde keer dit seizoen van Koen Ridder en Deborah Jille (19-21, 21-18 en 14-21).
DKC speelt op zondag 15 januari om 14.00 uur thuis tegen Duinwijck in sporthal 't Zandje.