Selena Piek en Jacco Arends kwamen in hun wedstrijd tekort tegen de sterk spelende Chris en Gabrielle Adcock. Met 21-14 en 21-13 was de winst voor het Engelse duo.
Mark Caljouw nam het op tegen Anthony Sinisuka Ginting uit Indonesië. Met 21-9/21-17 was zijn tegenstander beter en is de eerste ronde het eindstation voor Mark.
Ook de tegenstanders van Robin Tabeling en Cheryl Seinen waren een maatje te groot. Het als tweede geplaatste koppel Wang Yilyu / Huang Dongping won met 21-10/21-16 van het Nederlandse duo.
Vrouwendubbel dinsdag uitgeschakeld
Het vrouwendubbel Selena Piek / Cheryl Seinen kwam in actie en moest het opnemen tegen de Chinezen Huang Dongping en Li Wenmei. Deze dames waren nog een maatje te groot en wonnen met 21-16 en 21-15 van ons Nederlandse duo.