clubzoeker

Topbadmintonners Arends en Piek tweede in Glasgow na opgave

Topbadmintonners Arends en Piek tweede in Glasgow na opgave

Het was op voorhand een grote opgave: Jacco Arends en Selena Piek namen het in de finale van de Scottish Open 2018 op tegen Engelsen Lauren Smith en Marcus Ellis. Een blessure aan Nederlandse zijde gooide roet in het eten.

Maak kennis met Meerte Loos!

Op een tussenstand van 10-6 voorsprong voor de Britten probeerde Jacco Arends zich tijdens een rally af te zetten en een blessure aan de knie leek zich voor te doen. De blessurebehandeling tijdens het 11-6 pauzemoment bood geen soelaas.

Op 13-6 koos Jacco eieren voor z'n geld en gaf hij de partij alsnog op. Daarmee kwam het kampioenschap in Schotland in handen van Ellis en Smith. Hopelijk volgt een spoedig herstel voor de Nederlandse Olympiër.

QR-code voor dit artikel

QR-code

Deel dit artikel

  • linkedin
  • facebook
  • twitter
  • whatsapp
Christ de Rooij

Christ de Rooij

Christ voert de eindredactie van badmintonline.nl. Reacties bij artikelen onder de badmintonline-naam worden door hem geplaatst.

Handige informatie over badminton

In deze kennisbank over badminton vind je uitleg over badmintontermen, leggen we spelregels uit en beantwoorden we badmintonvragen.

Reacties
Team NL Badminton

badmintonline.nl op YouTube

We plaatsen regelmatig mooie badmintonrally's, knappe trickshots, volledige wedstrijden en meer. Volg ons door op het logo te klikken!

Recente artikelen
Tweede prijs voor Kirsten de Wit en Meerte Loos op Malta International

Tweede prijs voor Kirsten de Wit en Meerte Loos op Malta International

Kirsten de Wit en Meerte Loos hebben op de Malta International zilver gewonnen in het vrouwendubbel.

27 april 2025

Bondsvoorzitter Jan Helmond gekozen tot Council Member van BWF

Bondsvoorzitter Jan Helmond gekozen tot Council Member van BWF

Vandaag 26 april, tijdens de Annual General Meeting in Xiamen (China) is de voorzitter van Badminton Nederland Jan Helmond…

26 april 2025

Brons voor Debora Jille in vrouwendubbel op EK Badminton 2025

Brons voor Debora Jille in vrouwendubbel op EK Badminton 2025

Debora Jille heeft brons veroverd op de Europese Kampioenschappen Badminton 2025 in Horsens.

11 april 2025

Debora Jille naar halve finale vrouwendubbel EK Badminton 2025

Debora Jille naar halve finale vrouwendubbel EK Badminton 2025

Op de Europese Kampioenschappen badminton 2025 in Horsens heeft Debora Jille de halve finale bereikt in het vrouwendubbel.

10 april 2025

Vond je dit leuk om te lezen?

Dan hebben we jouw hulp nodig! We werken 365 dagen per jaar aan artikelen, foto's en video's over je favoriete sport én de Nederlandse topbadmintonners. Al vanaf €0,01 kun je badmintonline.nl steunen en het kost slechts een minuutje van je tijd. Dank je voor je hulp!