Drie koppels in tweede ronde Li-Ning Denmark Challenge 2019

Drie koppels in tweede ronde Li-Ning Denmark Challenge 2019

Bij de Li-ning Denmark Challenge 2019 in Farum zijn de koppels Jacco Arends / Ruben Jille en Ruben Jille / Imke van der Aar door naar de tweede ronde die later vandaag wordt gespeeld. Gayle Mahulette en Mark Caljouw werden uitgeschakeld.

Selena Piek en Cheryl Seinen (als tweede geplaatst) hadden de eerste ronde een bye en nemen het in hun tweede ronde op tegen de Deense vrouwen Christine Busch en Amalie Schulz.

Mannendubbel

Ruben Jille en Jacco Arends wisten hun eerste ronde met 21-13, 21-19 te winnen van het Deense duo Emil Laurtizen en Mads Muurholm en nemen het nu op tegen de nummer 1 van de plaatsingslijst Marcus Ellis en Chris Langridge uit Engeland.

Gemengddubbel

Het koppel Ruben Jille / Imke van der Aar neemt het in de tweede ronde op tegen het als eerste geplaatste Engelse koppel Ben Lane / Jesscia Pugh, na gewonnen te hebben van Oliver en Nicole Schaller uit Zwitserland met 21-18, 21-16.

Mannenenkel

De als vierde geplaatste Mark Caljouw verloor verrassend in de eerste ronde van Sergey Sirant uit Rusland met 21-11, 18-21, 13-21.

Vrouwenenkel

Gayle Mahulette moest na drie games (21-14, 15-21, 17-21) haar meerdere erkennen in de als vierde geplaatste Chloe Birch uit Engeland.

WhatsApp X

Reacties

Om reacties te lezen en te plaatsen zijn cookies van Disqus nodig.

Disqus valt onder de media-categorie in de cookie-instellingen.

Meer over dit onderwerp

Joran Kweekel: I will retire from international badminton

Joran Kweekel: I will retire from international badminton

Mark Caljouw: Pff, daar is dan de post die ik eigenlijk nog niet had willen maken...

Mark Caljouw: Pff, daar is dan de post die ik eigenlijk nog niet had willen maken...

Oranje-duo Robin Tabeling en Selena Piek zondag in finale van Yonex Dutch Open

Tabeling en Piek winnen Nederlands onderonsje op Yonex Dutch Open