Badmintonner Mark Caljouw vier toernooien op rij uitgeschakeld in eerste ronde

Het zijn taaie weken voor de Nederlandse topbadmintonner Mark Caljouw. Vandaag verloor hij in Bangkok tijdens de Thailand Open 2019 zijn eerste ronde partij tegen thuisspeler Sitthikom Thammasin (21-15, 21-18 in 45 minuten).
Maak kennis met Joshua Donker!
In de maand juli speelde Caljouw achtereenvolgens de US Open 2019 in Fullerton (BWF World Tour Super 300), de Indonesia Open 2019 in Jakarta (Super 1000), de Japan Open 2019 in Tokio (Super 750) en dus de Thailand Open 2019 in Bangkok (Super 500).
Hij slaagde er vier weken lang niet in om de eerste ronde te overleven. Gezien het absolute topniveau (vergelijkbaar met grand slam toernooien in het tennis) geen wonder, maar wellicht is de juli-maand wel een beproeving voor de Nederlander.
Robin Tabeling en Jelle Maas door naar tweede ronde
In het mannendubbel deden Tabeling en Maas hun wereldranglijstpositie van 35 gelden tegen het Indonesische koppel Ricky Karandasuwardi en Angga Pratama (WR57). Na 28 minuten speeltijd hadden Robin en Jelle 21-12 en 21-15 op het scorebord gezet.
Morgen, donderdag, nemen ze het op tegen Hiroyuki Endo en Yuta Watanabe uit Japan - de nummers vijf van de wereld. Ze speelden niet eerder tegen elkaar.
Klik hier voor een overzicht van de Nederlandse wedstrijden.
Op dit artikel berust auteursrecht: neem de tekst en afbeeldingen niet over zonder schriftelijke toestemming van badmintonline.nl. Een weblink of QR-code naar dit artikel plaatsen op de website of in het clubblad van je badmintonclub mag natuurlijk wel.
QR-code voor dit artikel
Tweede prijs voor Kirsten de Wit en Meerte Loos op Malta International
Kirsten de Wit en Meerte Loos hebben op de Malta International zilver gewonnen in het vrouwendubbel.
27 april 2025
Bondsvoorzitter Jan Helmond gekozen tot Council Member van BWF
Vandaag 26 april, tijdens de Annual General Meeting in Xiamen (China) is de voorzitter van Badminton Nederland Jan Helmond…
26 april 2025
Brons voor Debora Jille in vrouwendubbel op EK Badminton 2025
Debora Jille heeft brons veroverd op de Europese Kampioenschappen Badminton 2025 in Horsens.
11 april 2025
Debora Jille naar halve finale vrouwendubbel EK Badminton 2025
Op de Europese Kampioenschappen badminton 2025 in Horsens heeft Debora Jille de halve finale bereikt in het vrouwendubbel.
10 april 2025
Meer artikelen over thailand open
- Badmintonner Mark Caljouw verliest thriller op Toyota Thailand Open - Badminton Nederland
- Nederlands trio opnieuw in actie in Bangkok - Badminton Nederland
- Zware dag op het kantoor voor badmintonners Tabeling en Piek - Badminton Nederland
- Topbadmintonner Mark Caljouw week in quarantaine voor 39 minuten topbadminton - Christ de Rooij
- Japans duo van wereldklasse te sterk voor Robin Tabeling en Jelle Maas - Badminton Nederland