Russell Muns was zaterdagavond weer inzetbaar voor de coaches Paul de Graaf en Franklin Telwin. Samen met Jim Middelburg won hij in drie games het herendubbel. Het VELO-duo begon sterk aan de wedstrijd, lieten de teugels in de tweede set te veel vieren, maar stelden uiteindelijk orde op zaken in de derde game. Myke Halkema en Milou Lugters wonnen overtuigend het vrouwendubbel in twee sets, waardoor de tussenstand op 2-0 kwam.
Jim Middelburg mocht vervolgens direct door in het herenenkel. Ondanks dat Jim niet vaak wordt opgesteld in het enkelspel had hij de wedstrijd vanaf het begin onder controle. De eerste set ging overtuigend naar VELO, de tweede game werd erg spannend. Na enkele spectaculaire rally's werd de winst in de verlenging binnen gehaald. Fredrika Lagerstedt had het moeilijk op de andere baan. De eerste game ging duidelijk verloren, in de tweede set vocht zij zich sterk terug. Helaas bleek de tegenstander in de derde game uiteindelijk te sterk.
Ruben Kweekel trad aan in het tweede herenenkelspel. Met gevarieerd aanvalsspel zette hij zijn tegenstander direct onder druk. Dit resulteerde in winst in de eerste set, de tweede set ging nipt verloren. In de beslissende derde set pakte Ruben de draad van de eerste set weer op, kwam op 20-15 voor maar moest uiteindelijk toch een verlenging toestaan. Gelukkig bleek hij over sterke zenuwen te beschikken en won met 22-20. Simone Hermsen vocht voor wat zij waard was. Na duidelijk verlies in de eerste set verliep de tweede set spannend. Toch bleek de tegenstander in de verlenging net de sterkste. De tussenstand kwam hiermee op 4-2.
In de afsluitende gemengddubbels kenden Myke Halkema en Ruben Kweekel geen enkel probleem met hun tegenstanders, met 21-13 en 21-12 was de winst snel binnen. Milou Lugters en Russell Muns hadden het lastiger. De eerste set werd gewonnen, maar in de tweede set liep het VELO-duo achter de feiten aan. In de beslissende derde set waren zij gelukkig op tijd bij de les om de winst binnen te halen, waarmee de eindstand op 6-2 voor VELO kwam.