Mark Caljouw lid van verdienste DKC

Zaterdag 18 januari speelde onze hoofdmacht thuis tegen buren VELO. Onze enige echte Haagse Mark heeft recent zijn topsportcarrière beëindigd. Dat konden we als landskampioen natuurlijk niet stilletjes laten gebeuren, want onze Mark speelde in veel van de DKC successen immers een hoofdrol.
Zeker in onze laatste twee landstitels was Mark onmisbaar. Voorzitter Jelle de Keijzer maakte dan ook van de gelegenheid gebruik om voorafgaand aan de line-Up Mark Caljouw meer dan verdiend in het zonnetje te zetten als lid van verdienste van DKC.
De lijst van successen van Mark is indrukwekkend wat wel duidelijk werd aan de opsomming van behaalde titels, zowel nationaal als internationaal. De vijf DKC clubkampioenschapstitels mochten daar gekscherend tot slot niet aan ontbreken.
Terug naar de wedstrijd DKC - VELO
Op papier viel gelijk al op dat het waarschijnlijk een late avond zou worden: waar onze herendubbel bestaande uit Mark Caljouw met aan zijn zijde Gijs Duijs nog overtuigend de winst konden pakken in twee games hadden Jaymie Laurens en Flora Wang aanzienlijk meer problemen om Myke Halkema en Milou Lugters van zich af te houden. Uiteindelijk lukte dat in drie games.
In de enkelpartijen had Mark geen probleem met Mees Janssen en ook Michiel Kruijt pakte overtuigend de winst tegen Mats Duwel. Bij de dames waren echter drie games nodig: Flora won ondanks dat ze enigszins gehandicapt was aan haar geopereerde arm van Amy Tan. Chloe Tsai moest in de tweede en derde game haar meerdere erkennen in Veda Diemel.
De gemengddubbels gingen natuurlijk beide naar DKC. Gijs Duijs en Jaymie Laurens wonnen in twee games nipt van Myke Halkema en Rens Lagrouw. Michiel Kruijt en Chloe Tsai hadden drie games nodig om Mats Duwel en Eline Eversdijk tot overgave te dwingen.
QR-code voor dit artikel
Tweede prijs voor Kirsten de Wit en Meerte Loos op Malta International
Kirsten de Wit en Meerte Loos hebben op de Malta International zilver gewonnen in het vrouwendubbel.
27 april 2025
Bondsvoorzitter Jan Helmond gekozen tot Council Member van BWF
Vandaag 26 april, tijdens de Annual General Meeting in Xiamen (China) is de voorzitter van Badminton Nederland Jan Helmond…
26 april 2025
Brons voor Debora Jille in vrouwendubbel op EK Badminton 2025
Debora Jille heeft brons veroverd op de Europese Kampioenschappen Badminton 2025 in Horsens.
11 april 2025
Debora Jille naar halve finale vrouwendubbel EK Badminton 2025
Op de Europese Kampioenschappen badminton 2025 in Horsens heeft Debora Jille de halve finale bereikt in het vrouwendubbel.
10 april 2025