Smashing levert veel strijd tegen Drop Shot

Smashing levert veel strijd tegen Drop Shot

Afgelopen zaterdagavond stond de wedstrijd tussen Smashing en Drop Shot op het programma in de Nederlandse Badminton Eredivisie. De ontmoeting vond plaats in sporthal Achterlo in Wijchen, waar het thuispubliek hoopte op een spannende strijd.

Er werden veel spannende wedstrijden gespeeld met zelfs spannende driegamerss, maar helaas was de eindstand 1-7 in het voordeel voor de spelers uit Den Haag.

De wedstrijd begon met de dubbels. In de herendubbel streden Freek Golinski en Casper Spaans tegen Nick Fransman en Timo Stoffelen. Hoewel Smashing knap de tweede set wist te pakken, ging de beslissende derde set naar Drop Shot (15-21, 21-15, 14-21). In de damesdubbel namen Lieke Maes en Sterre Bang het op tegen Iris van Leijsen en Kelly van Buiten, maar Drop Shot was sterker en won in twee sets: 18-21, 14-21.

In de herensingles was het Drop Shot dat de toon zette. Rune van Dalm wist knap een set af te snoepen van de ervaren Nick Fransman, maar verloor uiteindelijk in drie sets: 6-21, 21-19, 11-21. Daarnaast was Timo Poos hard aan het vechten voor ieder punt, maar verloor uiteindelijk met 17-21, 12-21.

Bij de damessingles liet Leonie Rovers zien dat Smashing vechtlust heeft. Ze versloeg Anissa Wongsodimedjo overtuigend met 21-13, 21-15 en bracht zo het eerste punt binnen voor het team. Inger Pothuizen vocht een spannende driesetter uit tegen Novi Wieland, maar verloor uiteindelijk met: 21-19, 9-21, 19-21.

In de gemengddubbels speelden Freek Golinski en Lieke Maes een stevige wedstrijd tegen Timo Stoffelen en Iris van Leijsen, maar uiteindelijk konden ze de winst niet naar zich toe trekken. Ondanks een sterke tweede set verloren ze met 14-21, 19-21. Ook Casper Spaans en Leonie Rovers gaven veel tegenstand en zeker in de eerste set, maar dit bleek niet genoeg. De einduitslag was 20-22 en 12-21.

WhatsApp X

Reacties

Om reacties te lezen en te plaatsen zijn cookies van Disqus nodig.

Disqus valt onder de media-categorie in de cookie-instellingen.

Meer over dit onderwerp

De Maaspoort in Den Bosch stroomt vol met Duinwijck en Almere supporters: klaar voor de finale!

De Maaspoort in Den Bosch stroomt vol met Duinwijck en Almere supporters: klaar voor de finale!

De stofwolken zijn opgetrokken: de eredivisie-finale van 2026 is een feit!

De stofwolken zijn opgetrokken: de eredivisie-finale van 2026 is een feit!

Nederlandse Badminton Eredivisie update: Almere pakt de pole, Drop Shot jaagt op de troon

Nederlandse Badminton Eredivisie update: Almere pakt de pole, Drop Shot jaagt op de troon

Nederlandse Badminton Eredivisie Update: Drop Shot deelt tik uit aan Duinwijck, Almere voelt de hete adem

Nederlandse Badminton Eredivisie Update: Drop Shot deelt tik uit aan Duinwijck, Almere voelt de hete adem