Er wordt nu al gewerkt aan ORO 2011

Het lijkt nog ver weg maar dat is het niet, want we zijn alweer vol op bezig met het ORØ 2011 International Camp.
Jij het nieuws, wij een tikkie!
Het succes van vorig jaar heeft er toe bijgedragen dat er enorm veel belangstelling is voor ORØ 2011 en we dus ook vroeg beginnen met inschrijving.
Ik heb al toezeggingen van verschillende trainers. Natuurlijk zal mijn goede vriend Morten Christensen weer aanwezig zijn voor zowel de trainersopleiding als de training voor met name de U15. Daarmee hebben we weer de beste jeugdtrainer van Europa op het kamp.Voor de U17/U19 hebben we zelfs twee toptrainers, want in deze week komt Holger Hasse - de bondscoach van Duitsland - Morten en mij bijstaan. Holger is niet alleen een zeer gewaardeerde vriend, maar heeft ook extreem veel kennis over onze sport en ik zie de samenwerking tussen Morten, Holger en mijzelf als een dreamteamsituatie.
Naast deze toptrainers komt ook Manuel Massari uit Duitsland weer een paar weken training geven. Henri Vervoort uit Italië komt met spelers, er zullen spelers uit Vietnam komen en Roel van Heuckelom komt zowel als trainer als kok.
Er is ook nog een clubweek waar er speciaal voor twee clubs uit Nederland een opstartweek wordt gehouden als voorbereiding voor het komende seizoen. En er is een eliteweek waar men zich zowel voor kan inschrijven als waarvoor men kan worden uitgenodigd.
We hebben ook dit jaar weer veel medewerking in Denemarken zelf. Van clubs waar we wedstrijden kunnen komen spelen alsook Deense en Nederlandse topspelers die langs zullen komen.
We zullen op drie van de vier weken ook een trainersopleiding verzorgen, net als in 2010. Het aantal trainers dat we toelaten is - afhankelijk van de week - tussen de 6 en 10. Dus ook hier is het aantal deelnemers beperkt. De opleiding bestaat uit zowel theorie als haltraining en je moet rekening houden met 10 tot 12 uur per dag intensief werken. De voertaal zal Engels zijn.
Voor meer informatie kan je per e-mail terecht op privecoach @ yahoo.com
Ron Daniëls
Op dit artikel berust auteursrecht: neem de tekst en afbeeldingen niet over zonder schriftelijke toestemming van badmintonline.nl. Een weblink of QR-code naar dit artikel plaatsen op de website of in het clubblad van je badmintonclub mag natuurlijk wel.
QR-code voor dit artikel
Tweede prijs voor Kirsten de Wit en Meerte Loos op Malta International
Kirsten de Wit en Meerte Loos hebben op de Malta International zilver gewonnen in het vrouwendubbel.
27 april 2025
Bondsvoorzitter Jan Helmond gekozen tot Council Member van BWF
Vandaag 26 april, tijdens de Annual General Meeting in Xiamen (China) is de voorzitter van Badminton Nederland Jan Helmond…
26 april 2025
Brons voor Debora Jille in vrouwendubbel op EK Badminton 2025
Debora Jille heeft brons veroverd op de Europese Kampioenschappen Badminton 2025 in Horsens.
11 april 2025
Debora Jille naar halve finale vrouwendubbel EK Badminton 2025
Op de Europese Kampioenschappen badminton 2025 in Horsens heeft Debora Jille de halve finale bereikt in het vrouwendubbel.
10 april 2025