Jordy Hilbink: Het is kommer en kwel bij Badminton Nederland

Het is financieel gezien kommer en kwel bij de Nederlandse badminton bond. Begin van het jaar 2011 hadden we een prachtige deal met het grote merk Yonex. De bond had ineens ruim voldoende geld ter beschikking voor het bekostigen van toernooien, voor ALLE selectie spelers

Maar iets gooide roet in het eten? Waar al die centjes heen zijn gegaan het afgelopen jaar mag Joost weten. Natuurlijk zit het mij helemaal niet lekker dat de geld kraan dicht zit. Maar om nou bij de pakken neer te gaan zitten en te wachten tot Pasen en Pinksteren op 1 dag vallen, duurt mij net iets te lang.

Op eigen houtje ben ik eens gaan kijken welke internationale toernooien er nog zijn in dit kalender jaar. Zo waren er nog een paar toernooien in heel ver weg land. Eentje in een land waar je je leven niet zeker bent. En een aantal toernooien van mijn eigen kaliber in Europa. Ik ben tot de volgende toernooien gekomen die ik de komende periode ga spelen: Ierland, Italië en Turkije. Deze toernooien vallen allemaal in de maand december. Het wordt dus flink aanpoten de komende tijd.

Ik zie deze reeks toernooien, die ik uit eigen hand moet betalen, als een goede investering voor mijn badmintoncarrière. Natuurlijk groeit bij mij, net als bij vele andere mensen het geld niet op de rug. Dus vrienden schroom niet, elke financiële bijdrage die je kan missen, ben ik jullie dankbaar voor. Jullie kunnen me bereiken via het 'kopje' contact. Vele handen maken licht werk toch?

Einstweilen bin ich mit meine Deutsche manschaft, alweer 5 competitie wedstrijden verder. En ik kan jullie met alle plezier mededelen, dat BC Hohenlimburg een welverdiende tweede plaats inpikt in de 2e bundesliga. Als kopman van het team vind ik dit een bijzondere prestatie tot nu toe. De eerst volgende competitie wedstrijd dat over 3 weken plaats vindt in onze thuis basis. Zullen wij als team tegen roth weiss Wesel aantreden, die op dit moment de 6e plaats in neemt in de competitie. Hier zal de zeergewaarde collega/sporter/clown/komiek Rune Massing, de heilige badmintonbanen van Hagen betreden. Als beide kopmannen van het team zullen wij gaan strijden zoals echte Duitsers dat doen.

Menschen, bis das folgende wechsel.

WhatsApp X

Betrokken spelers

Wat vind je van dit artikel?

Reacties 3

Think

Jordy is echt een BINK, je hebt lef nodig om als nationale selectie lid zonder blikken of blozen zo'n keiharde uitspraak te doen.

Of het slim is is een andere vraag, misschien zijn z'n dagen als selectielid nu geteld. BNL heeft in het verleden spelers die opstandig werden altijd op een zijspoort gezet. Hoe lang duurt het voordat hij bij Martijn op het matje zal worden geroepen?

Had Jordy langer na moeten denken voor hij dit schreef of wist hij al dat zijn nat.selectie dagen geteld waren?

Jochem

Martijn heeft het net ook gelezen, heeft daarna direct BNL Topsport Betty gebeld en zei .... Betty, dat budget is wel enorm Krab!

Binkbank

1) waar doelt Hilbink op met ALLE (spelers) ... worden er spelers voorgetrokken/achtergesteld?

2) wat is dat 'iets' dat roet in het heeft gegooid

3) waar al die centjes heen zijn gegaan mag Joost weten. wie is Joost en waar kunnen we hem bereiken?

Reacties zijn afkomstig uit de periode dat badmintonline.nl Disqus gebruikte als reactiesysteem.

Meer over dit onderwerp

Verslag commissie Bakker-Kuilman-De Wit: verkiezing leden bondsbestuur

Verslag commissie Bakker-Kuilman-De Wit: verkiezing leden bondsbestuur

Nog drie Nederlanders actief in WK Badminton

Nog drie Nederlanders actief in WK Badminton

Jaarvergadering Badminton Nederland vlot verlopen volgens voorzitter Clemens Wortel

Jaarvergadering Badminton Nederland vlot verlopen volgens voorzitter Clemens Wortel

Tweede landelijke vrijwilligersdag Badminton Nederland georganiseerd in Amersfoort

Tweede landelijke vrijwilligersdag Badminton Nederland georganiseerd in Amersfoort