De Helmondse Judith Meulendijks maakt door haar succes in Frankrijk maarliefst zes stappen omhoog en gaat van 44 naar positie 38.
Bij de herensingles behoudt Eric Pang zijn positie op nummer 41 en Dicky Palyama blijft op nummer 54. Eric en Dicky doen deze week mee aan de Dutch International en zijn respectievelijk 1e en 4e geplaatst.
Stabiele posities voor de dubbels
De beste dubbelaars van Nederland staan stevig verankerd op positie 29, gelijk aan hun positie van vorige week. Jorrit de Ruiter en Dave Khodabux zijn twee plaatjes gezakt naar nummer 52.
Lotte Jonathans en Paulien van Dooremalen handhaven eveneens hun rankingplaats van vorig week en staan dus nog op nummer 27. Jongelingen Selena Piek en Iris Tabeling hebben twee plaatsen moeten inleveren en staan nu op nummer 49.
Nederland doet op dit moment in de gemengddubbels niet echt mee in de wereldtop. De zichtbaarheid in het Europese circuit is hoger, maar dat brengt Dave en Selena voorlopig niet verder dan nummer 75 van de wereld.