Joost Moerkerk nieuwe voorzitter Duinwijck

De overige bestuursleden, die op 24 april tijdens de voorjaarsvergadering in Haarlem werden benoemd, zijn Paul Bult, Tom Dekker, Karina KoolDe Wit en Marcel Verhaart.

Duinwijck wil na de opening van de nieuwe hal een behoud van het aantal leden en liefst een groei. Ook het creeëren van een optimale omgeving voor zowel breedte als topsport behoort tot de speerpunten van het nieuwe bestuur voor de komende jaren. Evenals doorstroming van de eigen jeugd naar het eerste team en het verbreden van de basissponsoren.

WhatsApp X

Wat vind je van dit artikel?

Reacties 2

Dagmar de Jonge

Vreemd is het wel, aangezien Joost bij bijna elke NK, EK en playoff aanwezig is in eigen land en ik hem ook bijna dagelijks bij de EuropaCup 2011 heb gezien in Zwolle. Dus zeer betrokken.
Dat geldt ook voor Karina en Marcel, volgens mij.

Sjoerd

En als eerste 'daad' zegt hij Jorrit de Ruiter de wacht aan ................ tja?

Reacties zijn afkomstig uit de periode dat badmintonline.nl Disqus gebruikte als reactiesysteem.

Meer over dit onderwerp

De voorzitter en het missietraject van Badminton Nederland

De voorzitter en het missietraject van Badminton Nederland

Tweede Fase van Nederlandse Badminton Eredivisie 2022-2023 begonnen

Tweede Fase van Nederlandse Badminton Eredivisie 2022-2023 begonnen

FIRST DATES: bond zoekt voorzitter (m/v/x) met humor

FIRST DATES: bond zoekt voorzitter (m/v/x) met humor

Tweede gelijkspel voor Duinwijck

Tweede gelijkspel voor Duinwijck