Vanaf vandaag is het officiële e-mailadres van de bestuursadviseur Strategisch Beleid dus mvdooremalen-at-badminton.nl. Voorheen bleef zijn e-mailcorrespondentie uit hoofde van zijn functie (gedeeltelijk?) uit beeld van het bondsbureau, zijn mede-directieleden en het bestuur van Badminton Nederland doordat Van Dooremalen een privéadres @kpnmail.nl gebruikte.
Doordat nu ook Van Dooremalen gehouden is een @badminton.nl adres te gebruiken, kan het bestuur volledig inzicht krijgen in zijn digitale communicatiestromen.
De functie elementen van Martijn van Dooremalen
In het interview van badmintonline.nl met waarnemend BNL-voorziter Clemens Wortel lazen we: "De eerlijkheid gebiedt mij echter ook wel te zeggen dat het nog een zoeken is naar een nadere concretisering van álle functie elementen die Martijn moet gaan uitoefenen."
Blijkbaar is het bestuur van Badminton Nederland nog keihard bezig met het concretiseren van die functie elementen en wacht Martijn geduldig op de uitkomst. Hij is en blijft voorlopig de énige medewerker die géén aanwezigheidsvermelding geniet op de medewerkerspagina. Martijn is volgens deze pagina NIET aanwezig in Nieuwegein. Martijn is volgens deze pagina NIET aanwezig op Papendal in Arnhem.
Wie kan ons vertellen waar Martijn van Dooremalen van maandag t/m vrijdag verblijft voor dat machtige maandsalaris dat wij als leden van Badminton Nederland betalen middels de opnieuw verhoogde bondscontributie?
Reacties 7
Klasse Christ!!
Dat schijnt een bijnaam te zijn, die persoon schijnt niet te willen dat zijn naam bekend wordt (???????) en is waarschijnlijk contactgestoord.
Gekker kan het niet worden, of eigenlijk toch wel: een werkgever die daarin meewerkt of aan toegeeft.
Ik ga vandaag bij mij op het werk mijn baas vertellen dat ik vanaf nu alleen nog maar Toppertje genoemd wil worden en of ze daar ook gelijk een emailadres voor willen aanmaken.
Wat dachten jullie van deze? Ook vrij variabel? En niet genoemd bij naam, misschien i.v.m. de geheimhouding?
Cytrax
tel: 030-6084153
Medewerker Automatisering
cytrax@badminton.nl
Aanwezig Bondsbureau: variabel
Er is helemaal geen beleidsplan van Coene anders dan dat ze heeft gezegd dat de selectie kleiner moet worden nou dan heb je het licht wel gezien als je daarmee komt. Ze is begonnen met een flink aantal fouten en heeft niets laten horen over de totale mislukking van het Olympisch project. Het is een van de miskleunen van de oud voorzitter om zo'n nieuwe TD aan te stellen.
De controle op alles wat er zich binnen BNL afspeelt moet
worden opgevoerd en als er informatie uit blijft moeten we er op een Laura
Damstra manier achter aan blijven gaan totdat er wordt gegeven wat er wordt
gevraagd. Het moet voor eens en altijd uit zijn met het stiekeme achterbakse
handje klap in Nieuwegein. BNL doet er goed aan echt eens open en transparant te
worden, ze zijn meesters in het niets
vertellen en geen commentaar geven. Maar BNL is geen zelfstandig bedrijf het
staat in dienst van haar leden en zijn daar ook verantwoording aan verplicht,
nu verschuilen ze zich elke keer achter de bonds vergadering en het af leggen
van verantwoording aan de afgevaardigde. Dat betekend dat zodra er ook maar
iets speelt ze hun mond kunnen houden tot de volgende vergadering in de hoop
dat het weer wordt vergeten.
Waar is de uitleg over het falen van het technisch beleid?
Daar is nog geen woord over gezegd, BNL moet maar blij zijn dat we geen media
aandacht hebben want zoiets hoef je bij de belangrijke sport bonden niet te
flikken daar wil de media antwoorden en zorgt deze er voor dat er controle is
op wat de technische staf uitvreet. Als je bij BNL wil werken dan moet je
presteren en je zelf gestelde doelen halen, als je een pak geld krijgt en je
zelf mag zeggen wat je er voor terug geeft en je doet dat vervolgens dan niet
dan vlieg je er uit. Maar nu houden ze zich lekker stil want dan waait de storm
weer over en kunnen we gewoon door gaan met het werken aan de volgende flop.
Hi Christ, misschien dat Badmintonline nog een stapje verder moet gaan en ook nog een suggestie voor de inhoud van de functie van vDooremalen zou moeten doen inclusief aanwezigheidschema en lokaties :-)
Weer wat bereikt door de kritische houding van Badmintonline.
Zou Henk Staats dan toch gelijk hebben met zijn stelling dat BNL blij zou moeten zijn met kritische volgers ... I I follow, follow you, deap sea baby!
Reacties zijn afkomstig uit de periode dat badmintonline.nl Disqus gebruikte als reactiesysteem.