Alida Chen bereikte de knap de kwartfinale door de Kroatische Pavlinic met 21-16 en 22-20 te verslaan, maar moest daarin haar meerdere erkennen in Sarita Suwanakijboriharn(3/4) met tweemaal 21-18.
In het gemengddubbel werden Ruben Jille en Alida Chen in de achtste finale uitgeschakeld door Chun Man Tang en Wing Yung Ng uit Hongkong met 24-22 en 21-15. In het mannendubbel sneuvelde Jille met Alex Vlaar ook in de achtste finale. Kittiphon Chairojkanjana en Sutichon Pol-Gul uit Thailand waren met 21-16 en 21-10 te sterk. Ook Vincent de Vries en Russell Muns verloren zaterdag in drie games van het Poolse duo Bochat/Swierczynski.
Imke van der Aar en Tamara van der Hoeven werden in de achtste finale van het vrouwendubbel met 21-15 en 21-16 geklopt door de Duitse vrouwen Anika Dorr en Franziska Volkmann. Myke Halkema en Manon Sibbald haalden de kwartfinale, maar waren daarin niet opgewassen tegen het Maleisische koppel Choong en Yap. Het werd 21-17 en 21-14.