Ondersteuning communicatie invoering digitale ledenpas

Op verzoek van een aantal verenigingen heeft Badminton Nederland een klein communicatieplan gemaakt voor haar verenigingen met betrekking tot de communicatie over de invoering van de nieuwe digitale ledenpas per 1 januari 2014.
Communicatieplan
Om aan de leden van uw vereniging kenbaar te maken dat het van groot belang is dat hun emailadres is doorgegeven aan de ledenadministratie van de club, kunt u gebruik maken van alle beschikbare communicatie kanalen. U kunt een nieuwsbericht plaatsen over de invoering van de nieuwe digitale ledenpas op de website van de vereniging, maandelijks een artikel opnemen in uw nieuwsbrief of clubblad en via social media. Schakel dus ook Twitter en Facebook in voor het verspreiden van de informatie over de nieuwe ledenpas.
Tevens kunt u ook een tekst ophangen op het prikbord bij u op de club. Hier kijken veel van uw leden wekelijks op. Hieronder vind u tevens een voorbeeld tekst die u kunt gebruiken.
Voorbeeld tekst
Invoering nieuwe digitale ledenpas
Alle leden van NAAM VERENIGING ontvangen in januari 2014 van Badminton Nederland een nieuwe digitale Badminton Nederland Pas. Om dit mogelijk te maken is het noodzakelijk dat in de database van de club het e-mailadres van u juist is opgenomen. Deze ledenpas is het bewijs van uw lidmaatschap en is tevens belangrijk als u gebruik wilt maken van de producten en diensten van Badminton Nederland. Denk hierbij bijvoorbeeld aan het spelen van competitie en toernooien of ondersteuning bij verenigingszaken en participatie in het programma Onbezorgd Badmintonnen.
Twijfelt u of uw e-mailadres bekend is bij de ledenadministratie of heeft u onlangs een nieuw e-mailadres gekozen? Stuur dan een mail naar ?????@NAAMVERENIGING.nl met uw gegevens.
Heeft u verder vragen over de nieuwe ledenpas, stuur dan een e-mail naar ?????@NAAMVERENIGING.nl of la@badminton.nl (Badminton Nederland)
QR-code voor dit artikel
Tweede prijs voor Kirsten de Wit en Meerte Loos op Malta International
Kirsten de Wit en Meerte Loos hebben op de Malta International zilver gewonnen in het vrouwendubbel.
27 april 2025
Bondsvoorzitter Jan Helmond gekozen tot Council Member van BWF
Vandaag 26 april, tijdens de Annual General Meeting in Xiamen (China) is de voorzitter van Badminton Nederland Jan Helmond…
26 april 2025
Brons voor Debora Jille in vrouwendubbel op EK Badminton 2025
Debora Jille heeft brons veroverd op de Europese Kampioenschappen Badminton 2025 in Horsens.
11 april 2025
Debora Jille naar halve finale vrouwendubbel EK Badminton 2025
Op de Europese Kampioenschappen badminton 2025 in Horsens heeft Debora Jille de halve finale bereikt in het vrouwendubbel.
10 april 2025
Meer artikelen over communicatie
- Uitkomsten Panel Badminton Nederland: Communicatie en website - Badminton Nederland
- Najaarsgolf corona begonnen, naleven basisadviezen extra belangrijk - Badminton Nederland
- Psssst... Het NK Parabadminton is vandaag in Veenendaal! - Christ de Rooij
- Proces berichtgeving na persconferentie en uitwerking consequenties voor badminton - Badminton Nederland
- Ledenwerf-initiatief Week van het Badminton is verleden tijd - Redactie