Rune Massing: 'Ik wil en kan niet reageren over iemand via openbare media'

Rune Massing: 'Ik wil en kan niet reageren over iemand via openbare media'

De niet-selectie van Renske Kwakkenbos lijkt voor Badminton Nederland als een kerkelijk gezegde te zijn: "Ik verkondig het mysterie." Maar dan mét mysterie, zónder verkondiging.

We hebben bij Rune Massing, bondscoach bij Badminton Nederland, geïnformeerd over deze kwestie. In de titel het antwoord. Hieronder de vragen.

Beste Rune,

Graag stel ik je enkele vragen. Onder meer over de niet-selectie van Renske Kwakkenbos voor het WJK. Of anders geformuleerd: over het niet inschrijven van Renske Kwakkenbos voor het WJK.

  • Kun je mij vertellen of er vanuit Renske, haar ouders of vanuit haar trainer Ron Daniëls een verzoek is binnengekomen om haar in te schrijven; of
  • Heb je bij Renske, haar ouders of bij haar trainer Ron Danieuml;ls geïnformeerd of er interesse was voor haar deelname aan het WJK?

Volgens mijn huidige kennis van de situatie is Renske niet ingeschreven voor het WJK. Wat is hiervoor de reden?

  • Hebben Renske, haar ouders of haar trainer Ron Daniëls niet gevraagd om inschrijving of jouw aanbod tot inschrijving geweigerd? Of;
    • Heeft de technische staf, waarvan jij aan het hoofd staat, besloten om Renske niet in te schrijven?
      • Zo ja:
        • Is hierover gecommuniceerd met Renske e.a.?
        • Welke redenen danwel argumenten zijn er gegeven?
      • Is Renske überhaupt niet overwogen voor inschrijving en is daarover dus ook geen expliciet besluit genomen?

Ik nodig je uit om op bovenstaande vragen in te gaan en aan te vullen waar nodig. Ron kan schrijven wat hij wil, Clemens en Ton kunnen schrijven wat zij willen. Luisteren is die woorden horen, die niet gezegd zijn. Wat leden van Badminton Nederland van hun bondscoach nu horen is stilte. Oorverdovend.

WhatsApp X

Wat vind je van dit artikel?

Reacties 15

Sander

Als je het niet weet, gok dan ook niet.
Zeker niet met dit soort uitspraken.
Even voor de duidelijkheid, ook heb ik geen rackets gestolen in België...
Maar goed, alles wat ik wilde zeggen is dat ik het wel weer bijzonder vind dat de site zo tegen zijn bezoekers doet. Niet erg uitnodigend.

Dokter No

Ben jij dan niet die Sander van die rackets van Leon Nottelman die in België ineens 'spoorloos' waren.

Sander

Ik heb geen idee waar dit over gaat.
Ik heb in de korte tijd (+- een jaar) dat ik deze site bezoek nog nooit iets gelezen over virusziekten e.d.

Donald D.

Kwik (Sander), Kwek (Dennis) en Kwak (Nick).

Dokter No

Was dat niet toen jij vanuit de Erasmus Universiteit allerlei rare berichten op deze site zette met rare verwensingen over virusziekten aan het adres van Christ. Dat je nog het lef hebt om hier terug te komen.

Kevin

Ik vind die wel recht door zee, hou ik van.

Ander

Jij vertoonde toen ook monster'lijk' gedrag.

sander

Toch weer grappig hoe de site zijn bezoekers er even op wijst dat ze anoniem willen zijn aan de hand van wat interne informatie. Is mij ook ooit eens overkomen hier, toen werd het topic zelfs stilgezet omdat dit op onvrede uitliep.

gast

Is die eerste alinea nou echt nodig?

Media Mark

Oh, zijn er dan nog andere media dan de openbare media

David

Hi ouders, ik snap je reactie niet. Je kunt uit de aanhef toch wel begrijpen dat Badmintonline die vragen aan Rune heeft gesteld. Met als doel hier op deze site meer duidelijkheid over de situatie te krijgen. Niets onzinnig of anoniem aan. Als lezer hier op de site is mijn interesse gewekt en ik zou wel wil weten wat er nu allemaal aan de hand is.

Wouter

Kan Massing dan wel (zonder namen te noemen) aangeven of NL meedoet aan het teamtoernooi en of hij andere spelers (dan de huidige 4) heeft gevraagd om op eigen kosten mee te gaan zodat NL een volledig team kan inschrijven.

badmintonline.nl

Ouders... Jij bezoekt deze site anoniem via een TOR-router omdat je actief je identiteit wilt verhullen. Niets mis mee, maarre... de pot verwijt de ketel dat ie zwart ziet?

De bovenstaande tekst is als e-mail verzonden naar Rune Massing en ondertekend met mijn naam, namens badmintonline. De belanghebbende? Hopelijk de lezers van deze website. Niets anoniems. Daar mag je zelf, als anonimiteit een probleem is, een voorbeeld aan nemen.

ouders

Wat is dit voor onzin-artikel ?
Is deze brief ook anoniem verstuurd ?
Wie is de belanghebbende ?

Alain

BNL neemt zoals verwacht de bekende weg van de minste weerstand. Waar is de transparantie, stimulatie?

Reacties zijn afkomstig uit de periode dat badmintonline.nl Disqus gebruikte als reactiesysteem.

Meer over dit onderwerp

Debora Jille en Brian Wassink verliezen kwartfinale gemengd dubbel op EK Badminton in Spanje

Debora Jille en Brian Wassink verliezen kwartfinale gemengd dubbel op EK Badminton in Spanje

Mixduo Debora Jille / Brian Wassink naar kwartfinale EK Badminton 2026 in Huelva

Mixduo Debora Jille / Brian Wassink naar kwartfinale EK Badminton 2026 in Huelva

Debora Jille en Alyssa Tirtosentono bezorgen Duinwijck 29ste landstitel

Debora Jille en Alyssa Tirtosentono bezorgen Duinwijck 29ste landstitel

Badminton Nederland stelt Kim Nielsen aan als projectcoach

Badminton Nederland stelt Kim Nielsen aan als projectcoach

Meer weten over badminton?

Badminton Nederland

allerlei

Wat is Badminton Nederland?