Voorverkoop Yonex Dutch Open 2014 van start

Voorverkoop Yonex Dutch Open 2014 van start

Vandaag is de officiële voorverkoop gestart van de Yonex Dutch Open 2014. De kaarten zijn in de voorverkoop tegen een aantrekkelijke prijs aan te schaffen.

Jij het nieuws, wij een tikkie!

Ook dit jaar kent de Yonex Dutch Open weer een speciale kaartenactie voor verenigingen. Iedere vereniging die minimaal tien kaarten afneemt, krijgt tien procent korting op de aanschafprijs van het totaal aantal kaarten in de voorverkoop. Iedere vereniging die minimaal twintig kaarten koopt krijgt twintig procent korting op de totaalprijs. De kaarten hoeven niet allemaal voor de zelfde dag te worden aangeschaft, men kan er bijvoorbeeld voor kiezen om vijf kaarten voor de vrijdag en vijf voor de zaterdag te bestellen.

De korting op een kaartje kan hiermee oplopen tot maar liefst 35 procent. De verenigingsactie loopt tot en met dinsdag 6 oktober 2014.

Ga naar www.yonexdutchopen.nl of klik hier om direct naar de kaartverkoop te gaan.

Bijscholingen voor badmintontrainers

Behoud je certificering en leer de nieuwste trainingsmethoden! Het begint bij de VBO: Vereniging Badminton Oefenmeesters. Leer meer door op het logo te klikken!

Reacties
StudentenlevenStudentenleven

badmintonline.nl op YouTube

We plaatsen regelmatig mooie badmintonrally's, knappe trickshots, volledige wedstrijden en meer. Volg ons door op het logo te klikken!

Recente artikelen
Tweede prijs voor Kirsten de Wit en Meerte Loos op Malta International

Tweede prijs voor Kirsten de Wit en Meerte Loos op Malta International

Kirsten de Wit en Meerte Loos hebben op de Malta International zilver gewonnen in het vrouwendubbel.

27 april 2025

Bondsvoorzitter Jan Helmond gekozen tot Council Member van BWF

Bondsvoorzitter Jan Helmond gekozen tot Council Member van BWF

Vandaag 26 april, tijdens de Annual General Meeting in Xiamen (China) is de voorzitter van Badminton Nederland Jan Helmond…

26 april 2025

Brons voor Debora Jille in vrouwendubbel op EK Badminton 2025

Brons voor Debora Jille in vrouwendubbel op EK Badminton 2025

Debora Jille heeft brons veroverd op de Europese Kampioenschappen Badminton 2025 in Horsens.

11 april 2025

Debora Jille naar halve finale vrouwendubbel EK Badminton 2025

Debora Jille naar halve finale vrouwendubbel EK Badminton 2025

Op de Europese Kampioenschappen badminton 2025 in Horsens heeft Debora Jille de halve finale bereikt in het vrouwendubbel.

10 april 2025

Vond je dit leuk om te lezen?

Dan hebben we jouw hulp nodig! We werken 365 dagen per jaar aan artikelen, foto's en video's over je favoriete sport én de Nederlandse topbadmintonners. Al vanaf €0,01 kun je badmintonline.nl steunen en het kost slechts een minuutje van je tijd. Dank je voor je hulp!