Nationale badmintonteam doet mee aan #teamselfie actie van badmintonline.nl

Nationale badmintonteam doet mee aan #teamselfie actie van badmintonline.nl

Nieuwswebsite badmintonline.nl heeft in september haar eerste #teamselfie actie opgestart, waarbij teams prijzen kunnen winnen door een #teamselfie in te sturen.

Ken je BECA 2000 al?

Nationaal speelster Alida Chen regelde in Slovenië tijdens het kwalificatietoernooi voor het European Mixed Team Championships een kleurrijke selfie van het nationale team.

De Nederlandse afvaardiging van de Nederlandse nationale selectie bestaat uit Eric Pang, Jelle Maas, Mark Caljouw en debutant en per heden kortharige Ruben Jille. Dames Soraya de Visch Eijbergen, Alida Chen en Iris Tabeling zijn deze keer de leading ladies. Bondscoach Rune Massing is als coach en teammanager mee.

Zijn collega, de Deen Kim Nielsen, is op dit moment richting Azië, voor de begeleiding van onder meer Selena Piek en Eefje Muskens tijdens hun deelname aan Super Series toernooien.

Deadline nadert: Nog één week!

Teams die een #teamselfie insturen via twitter @onlinenl of per e-mail naar info@badmintonline.nl, maken kans op prijzen van Carlton, Fleet, X-TRM, Online-badmintonshop.nl, BekerPlanet.nl en BeeS-Sport.nl.

Inzendingen tot en met zondag 16 november dingen mee. Na deze datum begint de stemperiode, waarbij op elke ingezonden #teamselfie gestemd kan worden. De teamselfie van 'de nationale' lijkt op voorhand een goede kanshebber voor de wisselbeker. Wie gaat hen straks overtreffen?

Bijscholingen voor badmintontrainers

Behoud je certificering en leer de nieuwste trainingsmethoden! Het begint bij de VBO: Vereniging Badminton Oefenmeesters. Leer meer door op het logo te klikken!

Reacties
Team NL Badminton

badmintonline.nl op YouTube

We plaatsen regelmatig mooie badmintonrally's, knappe trickshots, volledige wedstrijden en meer. Volg ons door op het logo te klikken!

Recente artikelen
Tweede prijs voor Kirsten de Wit en Meerte Loos op Malta International

Tweede prijs voor Kirsten de Wit en Meerte Loos op Malta International

Kirsten de Wit en Meerte Loos hebben op de Malta International zilver gewonnen in het vrouwendubbel.

27 april 2025

Bondsvoorzitter Jan Helmond gekozen tot Council Member van BWF

Bondsvoorzitter Jan Helmond gekozen tot Council Member van BWF

Vandaag 26 april, tijdens de Annual General Meeting in Xiamen (China) is de voorzitter van Badminton Nederland Jan Helmond…

26 april 2025

Brons voor Debora Jille in vrouwendubbel op EK Badminton 2025

Brons voor Debora Jille in vrouwendubbel op EK Badminton 2025

Debora Jille heeft brons veroverd op de Europese Kampioenschappen Badminton 2025 in Horsens.

11 april 2025

Debora Jille naar halve finale vrouwendubbel EK Badminton 2025

Debora Jille naar halve finale vrouwendubbel EK Badminton 2025

Op de Europese Kampioenschappen badminton 2025 in Horsens heeft Debora Jille de halve finale bereikt in het vrouwendubbel.

10 april 2025

Vond je dit leuk om te lezen?

Dan hebben we jouw hulp nodig! We werken 365 dagen per jaar aan artikelen, foto's en video's over je favoriete sport én de Nederlandse topbadmintonners. Al vanaf €0,01 kun je badmintonline.nl steunen en het kost slechts een minuutje van je tijd. Dank je voor je hulp!