clubzoeker

Voorbeschouwing Junior Master Hoornse BV 2015

Voorbeschouwing Junior Master Hoornse BV 2015

Op zaterdag 14 en zondag 15 februari a.s organiseert de Hoornse Badminton Vereniging alweer voor het 7e jaar op rij het HBV Junior Master, onderdeel van het Junior Master Circuit.

clubzoeker

Maak kennis met Finn Achthoven!

Hoewel HBV pas voor de zevende maal een Junior Master organiseert, zijn we als toernooicommissie erg trots op de combinatie van gezelligheid en professionaliteit bij het toernooi. Positieve reacties van spelers, ouders en referees en het grote aantal deelnemers dit jaar bevestigen deze gedachte. We hopen dan ook dit jaar dit weer uit te stralen en dat alle spelers dit jaar weer een gezellig toernooi beleven!

Voor het eerst in 7 jaar hebben wij dit jaar ook de Academies en Nationale Selecties toegewezen gekregen. Helaas doen de meeste spelers uit de selecties niet mee, vanwege de voorbereidingen voor de 8-Nations. Dit is natuurlijk erg jammer voor ons toernooi. Hierdoor missen we zeker 20 spelers en hadden we het recordaantal inschrijvingen van vorig jaar zeker overschreden! Alsnog worden er 330 wedstrijden verspeeld over 2 hallen in Hoorn Sporthal Copernicus en De Kreek.

Dit jaar bestaat de toernooicommissie uit wat nieuwe en oude gezichten. Menno de Vor is na een paar jaar gestopt. Hij speelt nu ook niet meer bij HBV, dus was het logisch dat iemand anders het stokje van hem overnam. Aan de wedstrijdtafel kun je nu vinden: Maurice Kohlbrugge, Nils van Hoegee, Nick Veerman, Roy Mulder en Nadie Vastenhout. Ook hebben we veel vrijwilligers verzameld die ons een handje komen helpen. Dus schroom niet en kom gerust iets lekkers bij de wedstrijdtafel halen en een praatje maken!

QR-code voor dit artikel

QR-code

Deel dit artikel

  • linkedin
  • facebook
  • twitter
  • whatsapp

Vond je dit leuk om te lezen?

Dan hebben we jouw hulp nodig! We werken 365 dagen per jaar aan artikelen, foto's en video's over je favoriete sport én de Nederlandse topbadmintonners. Al vanaf €0,01 kun je badmintonline.nl steunen en het kost slechts een minuutje van je tijd. Dank je voor je hulp!

Reacties

badmintonline.nl op YouTube

We plaatsen regelmatig mooie badmintonrally's, knappe trickshots, volledige wedstrijden en meer. Volg ons door op het logo te klikken!

Recente artikelen
DKC gaat op voor tweede landstitel

DKC gaat op voor tweede landstitel

Na 2013, 2015, 2017 en 2019 staan de badmintonners van DKC voor de vijfde keer in de finale om de landstitel. Alleen in 2015…

24 maart 2023

In gesprek met Jan Helmond: het schip Badminton Nederland dat van richting moet veranderen

In gesprek met Jan Helmond: het schip Badminton Nederland dat van richting moet veranderen

Langere tijd geleden had ik een gesprek met Jan Helmond, voorzitter van Badminton Nederland. Één van de afspraken…

23 maart 2023

Voeg ook jouw badmintonclub toe aan onze clubzoeker!

Voeg ook jouw badmintonclub toe aan onze clubzoeker!

Op badmintonline.nl bieden we alle badmintonclubs in Nederland een clubprofiel aan, ook badmintonverenigingen die lid zijn van…

21 maart 2023

Kwartfinale All England 2023 eindstation voor topbadmintonners Robin Tabeling en Selena Piek

Kwartfinale All England 2023 eindstation voor topbadmintonners Robin Tabeling en Selena Piek

Deze week nam een kleine selectie Nederlanders deel aan de Yonex All England Open 2023 in Birmingham, Engeland. Het is een BWF…

18 maart 2023

Vond je dit leuk om te lezen?

Dan hebben we jouw hulp nodig! We werken 365 dagen per jaar aan artikelen, foto's en video's over je favoriete sport én de Nederlandse topbadmintonners. Al vanaf €0,01 kun je badmintonline.nl steunen en het kost slechts een minuutje van je tijd. Dank je voor je hulp!