SportSport

Finale voor badmintonsters Piek en Muskens op Brasil Open

Finale voor badmintonsters Piek en Muskens op Brasil Open

De nummers zeven van de wereld, Selena Piek en Eefje Muskens, hadden ook vandaag niet veel tijd nodig om te laten zien in de finale van de Brasil Open thuis te horen.

Jij het nieuws, wij een tikkie!

In twee games wisten de Nederlandse dames korte metten te maken met de Amerikanen waarna de finaleplek zeker was.

Net als in de kwartfinale stonden Piek en Muskens tegenover het Amerikaanse duo Eva Lee en Paula Lynn Obanana. Toen wisten de Nederlandse dames nog eenvoudig te winnen. Statistisch gezien lag winst in deze halve finale, en daarmee een plek in de finale, voor Piek en Muskens dan ook in de lijn der verwachting. Ook nu werd zonder al teveel inspanning de strijd gewonnen en zijn de Amerikanen met 21-9 en 21- 14 naar huis gestuurd. Een verdiende plek in de finale was veilig gesteld.

Selena: "Goede overwinning in twee games tegen de Amerikanen. Ik kon goed merken dat Eefje weer een beetje de oude is. We maakten het nog even spannend in de tweede helft van de tweede game, maar uiteindelijk hebben we solide gewonnen. Op naar de finale!"

Eefje: "Zo, het voelt zo goed om me weer fit te voelen! We hebben weer tempo kunnen maken. Super overtuigende eerste game en een goede start van de tweede. Daarna wilden we iets te gehaast spelen, maar goed opgepakt en doorgezet."

Vond je dit leuk om te lezen?

Dan hebben we jouw hulp nodig! We werken 365 dagen per jaar aan artikelen, foto's en video's over je favoriete sport én de Nederlandse topbadmintonners. Al vanaf €0,01 kun je badmintonline.nl steunen en het kost slechts een minuutje van je tijd. Dank je voor je hulp!

Reacties
Team NL Badminton

badmintonline.nl op YouTube

We plaatsen regelmatig mooie badmintonrally's, knappe trickshots, volledige wedstrijden en meer. Volg ons door op het logo te klikken!

Recente artikelen
DKC gaat op voor tweede landstitel

DKC gaat op voor tweede landstitel

Na 2013, 2015, 2017 en 2019 staan de badmintonners van DKC voor de vijfde keer in de finale om de landstitel. Alleen in 2015…

24 maart 2023

In gesprek met Jan Helmond: het schip Badminton Nederland dat van richting moet veranderen

In gesprek met Jan Helmond: het schip Badminton Nederland dat van richting moet veranderen

Langere tijd geleden had ik een gesprek met Jan Helmond, voorzitter van Badminton Nederland. Één van de afspraken…

23 maart 2023

Voeg ook jouw badmintonclub toe aan onze clubzoeker!

Voeg ook jouw badmintonclub toe aan onze clubzoeker!

Op badmintonline.nl bieden we alle badmintonclubs in Nederland een clubprofiel aan, ook badmintonverenigingen die lid zijn van…

21 maart 2023

Kwartfinale All England 2023 eindstation voor topbadmintonners Robin Tabeling en Selena Piek

Kwartfinale All England 2023 eindstation voor topbadmintonners Robin Tabeling en Selena Piek

Deze week nam een kleine selectie Nederlanders deel aan de Yonex All England Open 2023 in Birmingham, Engeland. Het is een BWF…

18 maart 2023

Vond je dit leuk om te lezen?

Dan hebben we jouw hulp nodig! We werken 365 dagen per jaar aan artikelen, foto's en video's over je favoriete sport én de Nederlandse topbadmintonners. Al vanaf €0,01 kun je badmintonline.nl steunen en het kost slechts een minuutje van je tijd. Dank je voor je hulp!