clubzoeker

Kwartfinales Carlton Eredivisie: halve finalisten bekend

Kwartfinales Carlton Eredivisie: halve finalisten bekend

Op zaterdag 12 en zondag 13 december hebben de terugwedstrijden plaatsgevonden van de kwartfinalewedstrijden in de Carlton Eredivisie. Van Zundert/VELO, Qontent Almere, BV Slotermeer en BC DKC hebben zich daarin (na een best-of-2 serie) weten te plaatsen voor een plek in de halve finale.

Jij het nieuws, wij een tikkie!

Qontent Almere wist opnieuw te overtuigen. Na vorige weekend al met 6-0 te hebben gewonnen, werd BC Victoria in Almere opnieuw verslagen: 5-0. Door deze overwinning bleef Qontent Almere ongeslagen en houdt haar favorietenrol in stand. BC DKC won ook de tweede wedstrijd en ligt nog steeds op koers om de titel om het landskampioenschap te verdedigen. In Den Haag werd door de huidige landskampioen met 5-1 gewonnen van Roosterse BC, nadat eerder al in Limburg de uitwedstrijd met 5-3 was gewonnen. Spannend was het in Haarlem, waar BC Duinwijck net niet wist te stunten tegen Van Zundert/VELO.

BC Duinwijck had de heenwedstrijd in Wateringen verloren (6-2) en moest dus winnen om een kans op plaatsing voor de halve finale te houden. De ploeg uit Haarlem nam een 4-2 voorsprong, maar zag Van Zundert/VELO door winst in de twee gemengddubbelspelen sterk terugkomen tot 4-4. In de Golden Game die daarop moest worden gespeeld, trok de ploeg uit Wateringen toch nog aan het langste eind.

Ook de wedstrijd tussen Amersfoort en BV Slotermeer stond bol van de spanning en moest net als een week eerder uiteindelijk door een Golden Game worden beslist. De wedstrijd ging gelijk op, met kansen op de eindzege voor beide verenigingen, maar eindigde tenslotte in 4-4. BV Slotermeer wist daarna met 21-19 de Golden Game te winnen en zich verrassend voor de halve finales te plaatsen.

Uitslagen zaterdag 12 december

  • Amersfoort - BV Slotermeer* (4-4) *wint na Golden Game
  • Qontent Almere - BC Victoria (5-0)

Uitslagen zondag 13 december

  • BC Duinwijck - VELO* (4-4) *wint na Golden Game
  • BC DKC - Roosterse BC (5-1)

Programma halve finales

Weekend 9/10 januari 2016: Van Zundert/VELO tegen BV Slotermeer en BC DKC tegen Qontent Almere. Weekend 16/17 januari 2016: BV Slotermeer tegen Van Zundert/VELO en Qontent Almere tegen BC DKC.

Vond je dit leuk om te lezen?

Dan hebben we jouw hulp nodig! We werken 365 dagen per jaar aan artikelen, foto's en video's over je favoriete sport én de Nederlandse topbadmintonners. Al vanaf €0,01 kun je badmintonline.nl steunen en het kost slechts een minuutje van je tijd. Dank je voor je hulp!

Reacties

badmintonline.nl op YouTube

We plaatsen regelmatig mooie badmintonrally's, knappe trickshots, volledige wedstrijden en meer. Volg ons door op het logo te klikken!

Recente artikelen
Robin Tabeling en Selena Piek naar halve finale Swiss Open

Robin Tabeling en Selena Piek naar halve finale Swiss Open

De Nederlandse topbadmintonners Robin Tabeling en Selena Piek hebben de halve finale bereikt in het gemengddubbel op de Yonex…

24 maart 2023

DKC gaat op voor tweede landstitel

DKC gaat op voor tweede landstitel

Na 2013, 2015, 2017 en 2019 staan de badmintonners van DKC voor de vijfde keer in de finale om de landstitel. Alleen in 2015…

24 maart 2023

In gesprek met Jan Helmond: het schip Badminton Nederland dat van richting moet veranderen

In gesprek met Jan Helmond: het schip Badminton Nederland dat van richting moet veranderen

Langere tijd geleden had ik een gesprek met Jan Helmond, voorzitter van Badminton Nederland. Één van de afspraken…

23 maart 2023

Voeg ook jouw badmintonclub toe aan onze clubzoeker!

Voeg ook jouw badmintonclub toe aan onze clubzoeker!

Op badmintonline.nl bieden we alle badmintonclubs in Nederland een clubprofiel aan, ook badmintonverenigingen die lid zijn van…

21 maart 2023

Vond je dit leuk om te lezen?

Dan hebben we jouw hulp nodig! We werken 365 dagen per jaar aan artikelen, foto's en video's over je favoriete sport én de Nederlandse topbadmintonners. Al vanaf €0,01 kun je badmintonline.nl steunen en het kost slechts een minuutje van je tijd. Dank je voor je hulp!