Zaterdag 16 januari dag van de waarheid voor VELO

Zaterdag 16 januari dag van de waarheid voor VELO

De finale om het landskampioenschap is nu wel erg dichtbij voor VELO. Afgelopen zondag werd er met 6-1 gewonnen van BV Slotermeer.

SportSport

Maak kennis met Nanda Menon!

Als Van Zundert / VELO aanstaande zaterdag in de tweede play-off halve finale weer wint van BV Slotermeer, is het team zeker van een plek in de finale.

Als de Wateringers zaterdag vijf punten pakken, is dat genoeg voor de overwinning en staan ze op 13 februari in de finale van de Carlton Eredivisie. Ondanks dat er afgelopen weekend een ruime overwinning is behaald, zal Van Zundert / VELO de tegenstanders uit Amsterdam niet moeten onderschatten. Onlangs hebben zij nog meervoudig landskampioen BC Amersfoort uitgeschakeld in de strijd om het landskampioenschap. Wellicht dat zij aanstaande zaterdag nog met een aantal verrassende spelers naar Wateringen zullen komen.

De belangrijke tweede halve finale tussen Van Zundert / VELO en BV Slotermeer wordt gespeeld op zaterdag 16 januari om 19.00 uur in de VELO-hal in Wateringen. VELO kan alle steun gebruiken, dus zorg dat je er zaterdag bij bent om de Wateringers naar de finale te helpen.

NB: Om 18.30 uur zal er in de hal gestart worden met een film van een half uur over de supporters en de play-off wedstrijden van Van Zundert / VELO van de afgelopen tien jaar.

Bijscholingen voor badmintontrainers

Behoud je certificering en leer de nieuwste trainingsmethoden! Het begint bij de VBO: Vereniging Badminton Oefenmeesters. Leer meer door op het logo te klikken!

Reacties
StudentenlevenStudentenleven

badmintonline.nl op YouTube

We plaatsen regelmatig mooie badmintonrally's, knappe trickshots, volledige wedstrijden en meer. Volg ons door op het logo te klikken!

Recente artikelen
Merkle en Huang winnen enkelspeltitels op Yonex Dutch Open 2025

Merkle en Huang winnen enkelspeltitels op Yonex Dutch Open 2025

Arnaud Merkle (Franrijk) en Huang Ching Ping (Chinees Taipei) hebben de enkelspeltitels gewonnen op Yonex Dutch Open 2025.

5 oktober 2025

Kwartfinales eindstation voor Nederlandse spelers op Yonex Dutch Open

Kwartfinales eindstation voor Nederlandse spelers op Yonex Dutch Open

De kwartfinales bleken zaterdag helaas het einde van de Nederlandse inbreng op de Yonex Dutch Open in Maaspoort Den Bosch.

4 oktober 2025

Noah Haase knokt zich naar kwartfinale Yonex Dutch Open

Noah Haase knokt zich naar kwartfinale Yonex Dutch Open

De Nederlandse badmintonner Noah Haase heeft de kwartfinale bereikt van het mannenenkel op de Yonex Dutch Open 2025.

3 oktober 2025

Noah Haase en Flora Wang naar tweede ronde op Yonex Dutch Open 2025 in Den Bosch

Noah Haase en Flora Wang naar tweede ronde op Yonex Dutch Open 2025 in Den Bosch

Op de Yonex Dutch Open in Maaspoort Den Bosch hebben Flora Wang en Noah Haase de tweede ronde bereikt in respectievelijk het…

3 oktober 2025

Vond je dit leuk om te lezen?

Dan hebben we jouw hulp nodig! We werken 365 dagen per jaar aan artikelen, foto's en video's over je favoriete sport én de Nederlandse topbadmintonners. Al vanaf €0,01 kun je badmintonline.nl steunen en het kost slechts een minuutje van je tijd. Dank je voor je hulp!