Hun tegenstanders, het thuisspelende koppel Danny Bawa Chrisnanta en Yu Yan Vanessa Neo, waren niet opgewassen tegen een sterk spelende Piek en Arends.
Met een eindstand van 21-13 en 21-11 viel na 27 minuten het doek voor het Singaporese koppel. "We hebben lekker gespeeld en alles viel op z'n plek. Dit is goed voor ons zelfvertrouwen." aldus Piek. Arends laat weten: "We zaten goed in het spel, gaven geen kansen weg en hebben een solide partij neergezet. Op naar de volgende ronde!"
In de volgende ronde treffen de Nederlanders het Chinese duo Wang Yilyu / Chen Qingchen.
Piek komt dit toernooi alleen uit in het gemengddubbelspel en niet, zoals gepland was, ook in het damesdubbelspel. Haar dubbelpartner Eefje Muskens is geveld door een blessure. "Het was een lastige beslissing." zegt Muskens. "We hebben samen met onze coach Kim Nielsen besloten dat ik mij terugtrek uit het toernooi. Met het komende EK in zicht, is het onverstandig om onnodig risico te nemen."