Het enige wat officieel naar buiten is gekomen is een verklaring van het bondsbestuur dat zij demissionair zijn tot de volgende bondsvergadering aanstaande juni. Als reden werd aangegeven dat de afgevaardigden het vertrouwen in het bestuur opgegeven hadden. Duidelijk verhaal want daar kan ik mij alles bij voorstellen. Maar waarom geen verklaring van deze afgevaardigden?
Een van de bezwaren bleek de slecht communicatie van de BNL in totaal. Maar waarom doen de afgevaardigden het dan ook? NIET COMMUNICEREN
De enige beweegreden die ik mij kan voorstellen is het feit dat het wegsturen van een bestuur makkelijk is maar om dat een nieuw bestuur samenstellen misschien wel vele malen moeilijker is!
Het feit is wel dat als een bestuur demissionair is er gewoon niets gedaan wordt behoudens de lopende zaken. Maar ook is een feit dat er wel uiterlijk over 3 weken kandidaten gesteld moeten zijn om de open plaatsen op te vullen in de bondsvergadering.
Als dit niet gebeurt zal BNL of stuurloos worden of misschien toch nog even met het oude bestuur door! Het zal toch niet waar zijn?
Misschien moeten we wel een oproep plaatsen om de afgevaardigden te helpen makkelijker keuzen te maken?
Ben jij geinteresseerd in een bondsbestuursfunctie of wil je iemand voordragen? Reageer dan naar info@badmintoninfo.nl met je ideeën. Wij zullen alle goede voorstellen doorgeven en publiceren.
Wie weet komt er dan wat schot in deze soap
Rob Taconis
· Koper en doorverkoper televisierechten Dutch Open
· Voorzitter Badminton Business Netwerk
· Uitgever BadmintonInfo†
· etc.
Reacties 2
Heel lang heb ik niets gezegt over deze crisis op de eerste plaats omdat ik al lang niet meer alleen ben in mijn strijd tegen BNL, Paul heeft het zelfde mee gemaakt op bestuurlijk niveau wat een groot aantal top caoches al jaren mee maken en hij cshrijft daar gelukkig over. Maar ook Henk laat al jaren van zich horen en Rob doet dat ook, iedereen heeft zijn eigen klachten over hoe deze stokoude organisatie werkt en zelfs een bondsbureau waar niemand vertrouwen in heeft, en helemaal geen feelings heeft met onze sport en hoe slechter het gaat hoe meer macht misbruik BNL toepassen om maar vast te houden aan deze verloren waarden.
Er moet een bestuur komen met lef en visie die letterlijk alles op zijn kop durft te zetten, en ja dat gaat pijn doen en sommige zullen zich gepasseerd voelen of miskend maar we moeten nu echt iets doen waant het is al lang vijf voor twaalf geweest.
Wat zijn de harde punten waar we aan moeten werken? Op de eerste plaats is dat communicatie en niet alleen opo bestuurlijk niveau maar op/in alle onderdelen van de organisatie, Paul deed dat en werd op het matje geroepen door de mensen die niet wilden communiseren. We moeten niet volgen maar leiden dus het nieuwe bestuur moet direct beginnen de Deense trainers op te zeggen, we hebben geen tweede rangs trainers nodig die op onze kosten Internationale ervaring op komen doen en daarmee de de komende Nederlandse trainers achterlijk houden.
We hebben genoeg verkeerde bestuurders gehad op top sport maar nu is het slechter dan ooit te voor, goed bedoeld geklooi anders kan je het noemen. Mensen binnen het bestuur mogen geen andere belangen hebben op de een of andere manier, dus jammer Ton en Ger maar vertrekken bedankt voor je waarschijnlijk goed bedoelde inzet maar je inzet is niet langer welkom.
Communicatie zorgt voor groei, Badmintonline is daar heel erg goed in gebleken en dus een vijand van de bond, die wil met hun totaal mislukte site de strijd aan gaan tegen deze specialist ? Dat ga je verliezen en dat is ook gebleken, Christ is een geschenk voor onze sport en hij verdiend een plaats binnen het nieuwe bestuur.
Alles wijst er op dat dat er grote problemen zijn met het samen stellen van een nieuw bestuur, en ook deze keer komt dat door het gebrek aan lef de juiste mensen te vragen, er zijn natuurlijk ook mesnen gevraagd die nee hebben gezegt want veel van de juiste personen hebben helemaal geen zin om de troep van andere op te ruimen en vooraal veel gezeik aan je kop te hebben.
Ik eindig zoals bijna elk stukje als het over BNL gaat: De vraag of het dit keer gaat gebeuren? NEE IK DENK HET NIET
Zou er niet eerst een heldere functie omschrijving moeten komen voordat je bestuursleden kan gaan aanstellen of je kandidatuur kan gaan stellen? Ik heb ze nog niet voorbij zien komen in ieder geval.
Reacties zijn afkomstig uit de periode dat badmintonline.nl Disqus gebruikte als reactiesysteem.