Jaymie Laurens in twee finales Langenfeld Cup 2017

Jaymie Laurens in twee finales Langenfeld Cup 2017

Afgelopen weekend heeft de nationale U15 selectie meegedaan aan het internationale toernooi van Langenfeld o.l.v. talentcoach Thomas Wijers.

Vrijdag was er al gelijk een goede start in het kwalificatietoernooi van de singles, waarbij er van de 8 spelers maar liefst 4 doorgingen naar het hoofdtoernooi op de zaterdag. In de mixen later op de dag waren het Dyon van Wijlick en Jaymie Laurens die als laatste overbleven, maar uiteindelijk sneuvelden in de 16e finales met 15-21 en 20-22.

Op zaterdag werd begonnen met de singles. Hier gingen na de poulewedstrijden 4 spelers door naar de laatste 16 van het toernooi. Nadia Choukri, Kirsten de Wit, Dyon van Wijlick en Jaymie Laurens. Nadia moest echter opgeven i.v.m. een enkelblessure in een spannende 3e game voor een plaats bij de laatste 8. Dyon van Wijlick verloor van zijn opponent Alex Lanier die uiteindelijk het toernooi won. Dyon was zeker niet kansloos 16-21/19-21.

Kirsten de Wit en Jaymie Laurens kwamen wel in de kwartfinales. Kirsten verloor hier echter van de latere toernooi winnares met 21-15/21-10. Jaymie won wel en kwam zo in de halve finales met terecht. Ook de halve finale werd gewonnen van de Engelse Gauri Shidhaye met 21-18 en 21-19. In de finale trof ze de Duitse Thuc Phuong Nguyen (waar eerder Kirsten van verloren had). Deze dame was helaas ook te sterk voor Jaymie 21-17 en 21-7. Toch een mooie 2e plek (zie foto)voor Jaymie!

In de mannen- en vrouwen dubbels was er een mooi resultaat voor het vrouwendubbel Kirsten de Wit / Jaymie Laurens (zie foto). Het ongeplaatste koppel pakte in de kwartfinale de als 2e geplaatste Belgische vrouwen De Sutter en Lammertijn 21-19/21-12 en in de halve finale versloegen ze het als 3-4 geplaatste Duitse duo Schindler / Schoffski (21-13/15-21/21-15). De finale tegen de Engelse Van Leeuwen / Curtin was heel erg spannend. Er werd helaas nipt verloren 18-21/ 24-22/19-21. Wederom toch een mooie 2e plaats!

WhatsApp X

Wat vind je van dit artikel?

Meer over dit onderwerp

Bezoek de halve finales en finale play-off Nederlandse Badminton Eredivisie!

Bezoek de halve finales en finale play-off Nederlandse Badminton Eredivisie!

Jaymie Laurens en Alyssa Tirtosentono te sterk voor Kelly van Buiten en Diede Odijk

Jaymie Laurens en Alyssa Tirtosentono te sterk voor Kelly van Buiten en Diede Odijk

Gezellig 12e Open Jeugdtoernooi Badminton 2026 in breedtesporthal Almere

Gezellig 12e Open Jeugdtoernooi Badminton 2026 in breedtesporthal Almere

Oranje-duo Robin Tabeling en Selena Piek zondag in finale van Yonex Dutch Open