Nick Fransman speelde vanochtend in Sofia (Bulgarije) de kwartfinale tegen Zvonimir Durkinjak. De als vijfde geplaatste Kroaat staat niet zoveel hoger op de wereldranglijst dan Fransman, maar liet zich desalniettemin nadrukkelijk gelden.
In de eerste game reikte de Nederlander tot 14 punten, onvoldoende voor winst. In de daaropvolgende game bleef het spel van Nick in mineur met slechts 10 punten. Of, zoals hij het zelf verwoordde: "Nothing felt right and a strong opponent hitting everything."
Joran Kweekel overleefde eerder deze week de kwalificaties, maar ging in drie games (14-21, 21-13 en 21-14) strijdend ten onder tegen de Deense Jesper Toft.
Christ de Rooij
Christ voert de eindredactie van badmintonline.nl. Hij schrijft al ruim 16 jaar over onder meer internationale toernooien, de Nederlandse Badminton Eredivisie en ook regelmatig over Badminton Nederland. Zelf speelt hij sinds 1999 badminton: met passie, maar absoluut als amateur.