Badmintontalent Madouc Linders door bij individuele toernooi WJK Badminton 2018

Bij het individuele toernooi van de Wereld Jeugdkampioenschappen in het Canadese Markham heeft Madouc Linders zich gisteren weten te plaatsen voor de volgend ronde.
Jij het nieuws, wij een tikkie!
Madouc neemt het daarin vandaag op tegen de als vierde geplaatste Chinese Yaxin Wei, na winst (21-13, 21-6) in haar eerste partij op Wong Cheng Wa uit Macau.
Meike Versteeg, Dennis Koppen en Finn Achthoven verloren hun eerste single wedstrijd en liggen helaas uit het toernooi. Ook de gemengddubbels Gijs Duijs / Madouc Linders en Ties van der Lecq / Milou Lugters hadden een pittige loting en verloren hun eerste ronde.
Het toernooi start om 11:00 (plaatselijke tijd).
Mannendubbel
De koppels Gijs Duijs / Brian Wassink en Wessel van der Aar / Ties van der Lecq nemen het op tegen respectievelijk een nu nog onbekende tegenstander en het duo Jarred Elliott en Robert Summers uit Zuid-Afrika. De eerste ronde hadden beide koppels een bye.
Vrouwendubbel
Alyssa Tirtosentono en Milou Lugters - achtste geplaatst - beginnen tegen het Japanse koppel Shiena Fukumoto / Natsu Saito en het duo Madouc Linders / Meike Versteeg neemt het op tegen Nita Violina Marwah en Putri Syaikah uit Indonesië. De eerste ronde hadden beide koppels een bye.
Gemengddubbel
Woensdag komt het koppel Wessel van der Aar / Alyssa Tirtosentono (14e geplaatst) voor het eerst op de baan in het gemengddubbel. Na een bye in de eerste ronde spelen zij spelen dan tegen Seung Hyun Kim en Eun Seo Jang uit Zuid-Korea.
QR-code voor dit artikel
Tweede prijs voor Kirsten de Wit en Meerte Loos op Malta International
Kirsten de Wit en Meerte Loos hebben op de Malta International zilver gewonnen in het vrouwendubbel.
27 april 2025
Bondsvoorzitter Jan Helmond gekozen tot Council Member van BWF
Vandaag 26 april, tijdens de Annual General Meeting in Xiamen (China) is de voorzitter van Badminton Nederland Jan Helmond…
26 april 2025
Brons voor Debora Jille in vrouwendubbel op EK Badminton 2025
Debora Jille heeft brons veroverd op de Europese Kampioenschappen Badminton 2025 in Horsens.
11 april 2025
Debora Jille naar halve finale vrouwendubbel EK Badminton 2025
Op de Europese Kampioenschappen badminton 2025 in Horsens heeft Debora Jille de halve finale bereikt in het vrouwendubbel.
10 april 2025
Meer artikelen over wereld jeugdkampioenschappen
- Duwel en dubbel Strooper / Spaans uitgeschakeld op WJK - Badminton Nederland
- Duwel, Hoegen en Wang naar tweede ronde enkelspelen op WJK - Badminton Nederland
- Oranje verliest met een punt verschil van Nieuw-Zeeland op WJK - Badminton Nederland
- Winst en verlies voor Oranje op tweede dag WJK 2024 in China - Badminton Nederland
- Oranje verslaat Noorwegen in openingsduel op Wereld Jeugd Kampioenschappen 2024 - Badminton Nederland