Hoe bekijk ik de Nederlandse badmintonwedstrijden in Tokio?

Als je Mark Caljouw, Selena Piek, Cheryl Seinen en Robin Tabeling in actie wilt zien in Tokio tijdens de Olympische Zomerspelen dan kun je beter niet hopen op ruime beeldtijd bij de NOS. Videoplatform Discovery+ biedt met haar streamingdiensten een uitstekend alternatief: er is enorm veel badminton te zien!

In de kernploeg van de NOS - official broadcaster van de TOKYO2020 Summer Olympics - hebben de verslaggevers méérdere sporten die ze moeten volgen. Aangezien de Nederlandse atleten deelnemen in álle 33 sporten zal zendtijd voor badminton ongetwijfeld schaars zijn.

Badminton-livestreams via Discovery+ en Eurosport

Gelukkig voorzien streamingservices Discovery+ en Europsport voor € 5,99 per maand (de Olympische Spelen starten in juli en eindigen in augustus) in toegang tot een ruime selectie badminton-livestreams. Om 03:20 uur vannacht zie je de gemengddubbel met Selena Piek en Robin Tabeling bijvoorbeeld.

Als je een jaarabonnement afsluit, dan gaat de maandprijs zelfs omlaag naar € 2,99. Voor de sportliefhebber een koopje?

Speciale TOKYO2020-pagina op badmintonline.nl

Op de speciale TOKYO2020-pagina vind je het actuele wedstrijdschema en handige informatie.

WhatsApp X

Wat vind je van dit artikel?

Meer over dit onderwerp

Mark Caljouw: Pff, daar is dan de post die ik eigenlijk nog niet had willen maken...

Mark Caljouw: Pff, daar is dan de post die ik eigenlijk nog niet had willen maken...

Olympische Spelen 2024 in Parijs: Viktor Axelsen en An Se Young toernooiwinnaars

Mark Caljouw niet naar Olympische Spelen Parijs

Mark Caljouw niet naar Olympische Spelen: De droom is over!

Mark Caljouw niet naar Olympische Spelen: De droom is over!

Meer weten over badminton?

Badminton op de Olympische Spelen

allerlei

Is badminton een Olympische sport?