clubzoeker

In beeld: winst voor Cheryl Seinen en Selena Piek op eerste dag Spelen

In beeld: winst voor Cheryl Seinen en Selena Piek op eerste dag Spelen

Het vrouwendubbel Cheryl Seinen / Selena Piek is de Olympische Spelen in Tokio goed begonnen. De Nederlandse vrouwen waren in het Musashino Forest Plaza na een spannende strijd met 16-21, 21-14 en 21-15 te sterk voor Rachel Honderich / Kristen Tsai (WR-24) uit Canada.

Ken je Roosterse BC al?

Piek / Seinen begon mede door het aanvallende spel van de Canadezen wat moeizaam aan de partij en verloren de eerste game. Het Oranje-duo, de nummers 17 van de wereldranglijst, nam daarna het heft in handen en trok de partij het mooie punten naar zich toe.

Eerder op de dag verloor Piek met Robin Tabeling aan haar zijde in het gemengddubbel in drie games van het Zuid-Koreaanse duo Seung Jae Seo / YuJung Chae (WR-6). Tabeling en Piek (WR-18) begonnen sterk aan de wedstrijd, maar werden na 21-16 winst in de eerste game wat slordig. Seo en Chae kwamen in de tweede en derde game beter voor de dag en wisten met 21-15 en 21-11 te winnen van de Nederlanders.

Zondag spelen Piek en Tabeling om 7.00 uur Nederlandse tijd tegen de Chinese wereldkampioenen Si Wei Zheng / Ya Qiong.

Speciale TOKYO2020-pagina op badmintonline.nl

Op de speciale TOKYO2020-pagina vind je het actuele wedstrijdschema en handige informatie.

Handige informatie over badminton

In deze kennisbank over badminton vind je uitleg over badmintontermen, leggen we spelregels uit en beantwoorden we badmintonvragen.

Reacties

badmintonline.nl op YouTube

We plaatsen regelmatig mooie badmintonrally's, knappe trickshots, volledige wedstrijden en meer. Volg ons door op het logo te klikken!

Recente artikelen
Tweede prijs voor Kirsten de Wit en Meerte Loos op Malta International

Tweede prijs voor Kirsten de Wit en Meerte Loos op Malta International

Kirsten de Wit en Meerte Loos hebben op de Malta International zilver gewonnen in het vrouwendubbel.

27 april 2025

Bondsvoorzitter Jan Helmond gekozen tot Council Member van BWF

Bondsvoorzitter Jan Helmond gekozen tot Council Member van BWF

Vandaag 26 april, tijdens de Annual General Meeting in Xiamen (China) is de voorzitter van Badminton Nederland Jan Helmond…

26 april 2025

Brons voor Debora Jille in vrouwendubbel op EK Badminton 2025

Brons voor Debora Jille in vrouwendubbel op EK Badminton 2025

Debora Jille heeft brons veroverd op de Europese Kampioenschappen Badminton 2025 in Horsens.

11 april 2025

Debora Jille naar halve finale vrouwendubbel EK Badminton 2025

Debora Jille naar halve finale vrouwendubbel EK Badminton 2025

Op de Europese Kampioenschappen badminton 2025 in Horsens heeft Debora Jille de halve finale bereikt in het vrouwendubbel.

10 april 2025

Vond je dit leuk om te lezen?

Dan hebben we jouw hulp nodig! We werken 365 dagen per jaar aan artikelen, foto's en video's over je favoriete sport én de Nederlandse topbadmintonners. Al vanaf €0,01 kun je badmintonline.nl steunen en het kost slechts een minuutje van je tijd. Dank je voor je hulp!