Nederlanders bij de China Open Super Series

Nederlanders bij de China Open Super Series

Deze week doen Yao Jie in het enkelspel en het Ruud Bosch/Koen Ridder in het dubbel mee aan de China Open Super Series in Shanghai. Ze komen morgen voor het eerst in actie.

Koen speelde dinsdag om 10:00 uur al een kwalificatiewedstrijd tegen de Chinees Yi Lu. In game 1 ging het tot de 13-14 gelijk op, maar daarna zat er nog maar 1 punt in de benen van Koen. Met 8 punten in game twee, had Koen er toch weer 26 minuutjes baantraining op zitten. Woensdag speelt hij samen met Ruud Bosch tegen de Maleisische Wei Shem Goh en Kok Siang Teo.

Budget uitzendingen gekort door rechtszaak?

Op de site van blogger Piet is het volgende te lezen van Koen Ridder:

"We moeten natuurlijk een beetje op de centen letten, aangezien we dit toernooi zelf moeten betalen. Gelukkig hebben we Jaap van de Kolk, die ons voor deze trip sponsort, we zijn Jaap dan ook zeer dankbaar. Want door al dat gebeuren rond om de rechtzaak, was er geen geld meer om ons het afgesproken speelschema te laten volgen, dus zijn Ruud en ik toen gaan zoeken naar sponsoren."
WhatsApp X

Reacties

Om reacties te lezen en te plaatsen zijn cookies van Disqus nodig.

Disqus valt onder de media-categorie in de cookie-instellingen.

Meer over dit onderwerp

Chinese jeugdploeg geland in Nederland!

Chinese jeugdploeg geland in Nederland!

Bondscoach Ruud Bosch weg bij Badminton Nederland

Bondscoach Ruud Bosch weg bij Badminton Nederland

Ruud Bosch als bondscoach dubbels mee naar Olympische Spelen in Parijs

Bondscoach Ruud Bosch: een eerbetoon aan mijn vader

Bondscoach Ruud Bosch: een eerbetoon aan mijn vader