clubzoeker

Kwartfinale voor Kirsten van der Valk in Turkije

Kwartfinale voor Kirsten van der Valk in Turkije

In een bijzonder chaotische entourage in het Turkse Istanbul wist Kirsten van der Valk haar eerste partij te winnen met een wat moeizame start.

SportSport

Jij het nieuws, wij een tikkie!

De eerste game leek ze af te stevenen op winst maar in de verlenging werd er toch met 22-20 verloren van de Turkse Bahar Bayrak. Na stevige coaching van Fred van Wankum begon ze de tweede game beter te spelen en werd het 18-21 in Kirsten haar voordeel. De derde game werd met degelijk spel binnen gehaald met 7-21.

De tweede ronde trof ze wederom een Turkse. Deze partij stond Kirsten veel meer gefocused in het veld en leek ze inmiddels gewend aan de omgeving met veel lawaai. Via een 13-21/10-21 overwinning op Inci Sögütsü belandde ze in de kwartfinale welke vrijdag om 11:00 uur wordt gespeeld.

Hier komt ze tegenover de 3/4 geplaatste Turkse Cemre Fere. Na observatie door Fred en Kirsten van deze speelster verwachten ze dat dit een stevige partij zal worden.

QR-code voor dit artikel

QR-code

Deel dit artikel

  • linkedin
  • facebook
  • twitter
  • whatsapp

Bijscholingen voor badmintontrainers

Behoud je certificering en leer de nieuwste trainingsmethoden! Het begint bij de VBO: Vereniging Badminton Oefenmeesters. Leer meer door op het logo te klikken!

Reacties
StudentenlevenStudentenleven

badmintonline.nl op YouTube

We plaatsen regelmatig mooie badmintonrally's, knappe trickshots, volledige wedstrijden en meer. Volg ons door op het logo te klikken!

Recente artikelen
Tweede prijs voor Kirsten de Wit en Meerte Loos op Malta International

Tweede prijs voor Kirsten de Wit en Meerte Loos op Malta International

Kirsten de Wit en Meerte Loos hebben op de Malta International zilver gewonnen in het vrouwendubbel.

27 april 2025

Bondsvoorzitter Jan Helmond gekozen tot Council Member van BWF

Bondsvoorzitter Jan Helmond gekozen tot Council Member van BWF

Vandaag 26 april, tijdens de Annual General Meeting in Xiamen (China) is de voorzitter van Badminton Nederland Jan Helmond…

26 april 2025

Brons voor Debora Jille in vrouwendubbel op EK Badminton 2025

Brons voor Debora Jille in vrouwendubbel op EK Badminton 2025

Debora Jille heeft brons veroverd op de Europese Kampioenschappen Badminton 2025 in Horsens.

11 april 2025

Debora Jille naar halve finale vrouwendubbel EK Badminton 2025

Debora Jille naar halve finale vrouwendubbel EK Badminton 2025

Op de Europese Kampioenschappen badminton 2025 in Horsens heeft Debora Jille de halve finale bereikt in het vrouwendubbel.

10 april 2025

Vond je dit leuk om te lezen?

Dan hebben we jouw hulp nodig! We werken 365 dagen per jaar aan artikelen, foto's en video's over je favoriete sport én de Nederlandse topbadmintonners. Al vanaf €0,01 kun je badmintonline.nl steunen en het kost slechts een minuutje van je tijd. Dank je voor je hulp!