Bij sportcenters, via de bond of op toernooien worden spelers gemasseerd. FIT sportbalsem geeft tenminste het effect dat spelers die elke dag hard moeten werken dit soms nodig hebben voor hun herstel, zegt de ervaren coach uit Nederland.
Huynh (nummer 3 van de nationale kampioenschappen in Vietnam) heeft FIT in Denemarken leren kennen en gebruikt het nu vrij vaak. Het probleem is dat andere spelers het nu ook hebben geprobeerd en dan gaat een tube toch wel snel leeg. Maar zo'n tube is nog altijd een stuk goedkoper dan een of twee keer een massage.
Ron Daniëls die als trainer-coach momenteel werkzaam is in Vietnam, is een van de coaches die bij spelers en speelsters het gebruik van een goede sportbalsem stimuleert ter voorkoming van blessures en ook om na een training of wedstrijd de spieren optimaal te verzorgen en om zodoende vervelende dingen zoals spierpijn zoveel mogelijk uit te bannen.